Organizace

Březnovým hostem setkání PrimeNet bude americký astronaut Charles Duke

Napsal(a): Lukáš Pokorný | Zveřejněno: Úterý, 24. února 2015, 7:43 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

Březnové setkání hnutí podnikatelů PrimeNet nese podtitul "Chodil jsem po Měsíci a budu o tom vyprávět". Hlavním hostem bude americký astronaut Dr. Charles Duke, informují o tom internetové stránky www.prime-net.cz.

Březnovým hostem setkání PrimeNet bude americký astronaut Charles Duke
Astronaut Charles Duke.
(www.walkwithdestiny.com)

Jak uvádí pozvánka: Charles Duke je aktivním motivačním a inspirujícím přednášejícím. Díky svým zkušenostem podnikatele, výkonného činitele podniků, vojenského důstojníka i astronauta přináší posluchačům již více než 40 let mnoho nového, informativního i humorného.

Je astronautem Apolla 16, který se v dubnu 1972 prošel po Měsíci. Bude hovořit o svém životě astronauta, letu na Měsíc, a o tom, jak se po návratu z této vesmírné mise stal křesťanem.

Spolu s manželkou žijí v New Braunfels v Texasu. Jsou spoluautory knihy Moonwalker a producenty dvou videopořadů - Moonwalker.

Setkání se uskuteční v pondělí 16.3.2015 od 19:00 hod. v hotelu Andel's, Stroupežnického 21, Praha 5. Vstupné na přednášku činí 100 Kč.

PrimeNet je hnutí podnikatelů a pracujících, kteří se chtějí osobně i profesionálně jako vedoucí rozvíjet. Kromě pravidelných setkání s přednáškou zajímavého hosta (každé poslední pondělí v měsíci) pořádá diskusní skupiny, osobní setkání a koučink k profesionálnímu i osobnímu růstu.

Další informace o hnutí jsou uvedeny na internetových stránkách www.prime-net.cz a na profilu na sociální síti Facebook.


Charles Duke na měsíci:

Copyright © 2015 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Organizace Titulka
Mladí křesťané se vypraví společným autobusem do francouzského Taizé

Mladí křesťané se vypraví společným autobusem do francouzského Taizé

PRAHA (6. 5. 2016) – Mladí lidé napříč církvemi v ČR mají možnost se v létě vydat společným autobusem do Taizé,..
Nejčtenější
Inzerce