Média

Čtvrtletník The Morning Star vychází česky od roku 2003

Napsal(a): Rastislav Čižmár, zdroj: www.zeleznaberla.org | Zveřejněno: Čtvrtek, 21. července 2011, 5:53 (CEST)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

Na 24. Křesťanské konferenci v Praze měla svůj prezentační stánek i organizace Železná berla o.s.. Jde o právnickou osobou sdružující lidi, kteří cítí potřebu a mají zájem se spolupodílet na proměně a obnově českého národa a ostatních národů v duchu křesťanských a biblických hodnot, uvádí internetové stránky www.zeleznaberla.org.

Čtvrtletník The Morning Star vychází česky od roku 2003
Časopisy The Morning Star.
(Křesťan Dnes)

Železná berla vydává křesťanský prorocko-vyučovací čtvrtletník The Morning Star, který vychází čtyřikrát do roka. Jedná se o českou edici časopisu The Morning Star Journal, jenž je vydáván vydavatelstvím MorningStar Publications v USA, ten nyní vychází již jenom v internetové verzi.

Česká edice časopisu byla spuštěna v roce 2003 u příležitosti návštěvy Ricka Joynera v Praze, který je šéfredaktorem americké předlohy a zároveň ředitelem vydavatelství MorningStar Publications.

Články ve čtvrtletníku se zabývají zejména základními biblickými pravdami, palčivými tématy, aktuálními událostmi a přinášejí i prorocká poselství pro dnešní církev a svět. Do časopisu přispívají mimo jiné Rick Joyner, Francis Frangipane, Mike Roberts a další.

Jak uvádí www.zeleznaberla.org, delší dobu se na stránkách časopisu objevují i články českých autorů, např. Davida Louly, Miloše Kačírka, zaměřující se mimo jiné na významné mezníky v dějinách naší země, aktuální otázky současné církve, či palčivé problémy týkající se naší společnosti. Touhou české redakce časopisu je obnova církve v duchu biblických hodnot, služba Kristově nevěstě a její příprava na návrat Ježíše Krista.

Českou redakci tvoří šéfredaktor Adam Russ, Tomáš Nožka, Jana Rusnoková, Marek Rusnok a tým překladatelů a korektorů. O rozesílání a administraci se stará Eva Šůrová. Česká edice The Morning Star vychází s písemným svolením MorningStar Fellowship Church, divize MorningStar Publications, Inc.

Nejnovější číslo časopisu vyšlo 1. července 2011.

Copyright © 2011 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Média Titulka
Internetová televizní stanice HopeTV ukončuje živé vysílání, své pořady bude publikovat na YouTube kanálu

Internetová televizní stanice HopeTV ukončuje živé vysílání, své pořady bude publikovat na YouTube kanálu

Křesťanská internetová televize HopeTV ve středu 31.12.2014 ukončí své živé vysílání. V budoucnu budou její pořady..
Nejčtenější
Inzerce