Společnost

Ken Wilson vystoupí v Praze na Semináři o pastoraci

Napsal(a): Lukáš Pokorný | Zveřejněno: Úterý, 5. ledna 2016, 7:58 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

V sobotu 9.1.2016 se v Praze uskuteční Seminář o pastoraci s křesťanským poradcem a psychologem Kenem Wilsonem. Náplní semináře jsou přednášky, diskuze, čas pro vzájemné seznámení a sdílení zkušeností.

Ken Wilson vystoupí v Praze na Semináři o pastoraci
Vizuál pozvánky na Seminář o pastoraci.
(ADKP)

Organizátoři vedoucího semináře, Kena Wilsona, představují na pozvánce: "Po studiu teologie v Dallasu vedla jeho cesta do Colorada, kde pracoval v týmu známého křesťanského psychologa a autora Larryho Crabba (Kenova biblická práce Larryho inspirovala např. při psaní knih jako Adamovo mlčení nebo Rozbité sny)."

"Na institutu Larryho Crabba působil jako učitel biblistiky. Jedním z Kenových studentů byl také John Eldredge. V současnosti je Ken Wilson hlavním pastorem evangelikálního sboru Fellowship Bible Church v Conway (Arkansas). Na svém semináři bude hovořit především o praktických zkušenostech vyplývajících z jeho dlouholeté pastorační praxe.", uvedli dále organizátoři.

Akci pořádá Asociace pro dialog křesťanství a psychologie (ADKP).

Místem konání je farní sál Římskokatolické farnosti Praha-Habrovka, U Habrovky 66/2, Praha 4 (v blízkosti metra, zastávka Budějovická, linka C).

Konferenční poplatek činí 250 Kč. V ceně je zahrnuto občerstvení a oběd. Kontaktní osobou pro přihlašování je Andrea Jarošová, email: jarosova@adpk.cz.


Asociace pro dialog křesťanství a psychologie (ADKP) vznikla v roku 2011, s cílem vytvořit prostor pro dialog křesťanství a psychosociálních oborů i pro podporu křesťanské pastorace a poradenství. V rámci toho ADKP pořádá konference, odborná setkání, buduje databázi odborníků a hledá způsoby pro podporu specialistů i studentů se zájmem o vztah víry a psychologického poznání.

Copyright © 2016 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Společnost Titulka
Nežít v čekárně aneb Být single není handicap, konference pro svobodné, rozvedené a ovdovělé

Nežít v čekárně aneb Být single není handicap, konference pro svobodné, rozvedené a ovdovělé

"Nežít v čekárně aneb Být single není handicap" je název konference, která se uskuteční od pátku 13. 5. do soboty 14...
Nejčtenější
Inzerce