Organizace

Setkání podnikatelů PrimeNet pořádá 1.2. panelovou diskuzi Vladimíra Kloudy a Petra Vomastka

Napsal(a): Lukáš Pokorný | Zveřejněno: Středa, 27. ledna 2016, 16:34 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

Hnutí podnikatelů PrimeNet v pondělí 1.2.2016 pořádá v Praze panelovou diskuzi na téma: Klíčová rozhodnutí, kroky a principy při vytváření úspěšné firmy v oblasti realit a developmentu. Redakci Křesťan Dnes o tom informovalo hnutí PrimeNet.

Setkání podnikatelů PrimeNet pořádá 1.2. panelovou diskuzi Vladimíra Kloudy a Petra Vomastka
Vladimír Klouda a Petr Vomastek.
(Koláž Křesťan Dnes)

Organizátoři v pozvánce představují oba řečníky: Ing. Vladimír Klouda je od roku 2000 místopředsedou představenstva společnosti Passerinvest Group se zodpovědností za Obchod, Marketing, Controling a HR. V posledních 16 letech participoval na všech velkých nájemních kontraktech skupiny Passerinvest Group.

Po vystudování strojní fakulty ČVUT pracoval v Tesle Karlín jako samostatný vývojový pracovník, poté přešel do jejího Join Venture se společností Siemens (tehdy Tescom), dále pracoval v Kreditní a průmyslové bance a ve společnosti KUD&Partner, kterou založil se dvěma německými splečníky, hlavní předmět činnosti v této společnosti byl rezidenční development a finanční poradenství. Je 30 let ženatý s manželkou Pavlou, se kterou mají 3 dospělé děti.

Petr Vomastek, realitní broker, investor a podnikatel, působí na českém realitním trhu 14. rokem. 6x v řadě získal ocenění Makléř roku, a to v mateřské kanceláři REALITY 21 a následně v CENTURY 21.

V roce 2010 a 2012 se také kvalifikoval na mezinárodní ocenění Double Centurion a v roce 2011 Team Centurion, v r. 2013 byl jako první v České republice uveden do mezinárodní síně slávy CENTURY 21. Petrovou specializací jsou výnosové nemovitosti, pozemky pro development a zemědělská půda.

Diskuze se uskuteční od 18:30 hod. v hotelu Andel's, Stroupežnického 21, Praha 5. Vstupné činí 100 Kč.


PrimeNet je hnutí podnikatelů a pracujících, kteří se chtějí osobně i profesionálně jako vedoucí rozvíjet. Kromě pravidelných setkání s přednáškou zajímavého hosta (každé poslední pondělí v měsíci) pořádá diskusní skupiny, osobní setkání a koučink k profesionálnímu i osobnímu růstu.

Další informace o hnutí jsou uvedeny na internetových stránkách www.prime-net.cz a na profilu na sociální síti Facebook.

Copyright © 2016 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Organizace Titulka
Mladí křesťané se vypraví společným autobusem do francouzského Taizé

Mladí křesťané se vypraví společným autobusem do francouzského Taizé

PRAHA (6. 5. 2016) – Mladí lidé napříč církvemi v ČR mají možnost se v létě vydat společným autobusem do Taizé,..
Inzerce