Kultura

Soubory Gospel Limited a Gospel Joy společně vystoupí v Praze a v Brně v rámci UNITED Gospel tour

Napsal(a): Lukáš Pokorný | Zveřejněno: Pondělí, 7. listopadu 2011, 6:03 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

V Praze a v Brně se koncem týdne uskuteční dvě koncertní vystoupení s názvem UNITED Gospel tour. První koncert je proběhne v pátek 11. listopadu 2011 v Praze, druhé vystoupení je plánované na neděli 13. listopadu 2011 v Brně. Na koncertech se představí český soubor Gospel Limited a polský sbor Gospel Joy, informují o tom internetové stránky www.gospellimited.cz.

Soubory Gospel Limited a Gospel Joy společně vystoupí v Praze a v Brně v rámci UNITED Gospel tour
Pozvánka na turné Gospel UNITED.
(Archiv Gospel Limited)

Smíšený pěvecký sbor Gospel Limited v současném složení vystupuje od roku 2007. Ve svém repertoáru má skladby od amerických a evropských autorů, kterými jsou například Clarence Eggleton, Kirk Franklin, Edwin Hawkins, Donald Lawrence, Hans Christian Jochimsen, Maria Nordenback a dalších.

Sestavu pod vedením sbormistra Václava Třísky při koncertech doprovází živá kapela. V minulosti soubor, kromě jiných, vystoupil na akcích Gospelová noc v Anežském klášteře, na festivalech Gospel Workshop, VOX a na vánočním koncertu na Pražském hradě pro nadaci manželů Klausových.

Polský soubor Gospel Joy působí od roku 1997. Během roku odehraje kolem 40 vystoupení, převážně po polských městech a pořádá gospelové workshopy pro děti a dospělé.

Místem konání pražského koncertu je Kulturní centrum Novodvorská, Novodvorská 151, Praha 4. Vystoupení začne v 18:00 hod. Vstupné činí 160 Kč v předprodeji, a 190 Kč na místě.

Brňenský koncert proběhne v Kulturním Domě Rubín, Makovského nám. 3, Brno-Žabovřesky. Začátek představení je v 17:00 hod. Vstupné činí 290 Kč.Copyright © 2011 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Kultura Titulka
Oregonská kapela Kutless vystoupí na festivalu UNITED

Oregonská kapela Kutless vystoupí na festivalu UNITED

Organizátoři festivalu UNITED ohlásili jméno jednoho z hlavních zahraničních hudebních hostů. Pozvání do Vsetína..