Kultura

Soubory Gospel Limited a Gospel Joy společně vystoupí v Praze a v Brně v rámci UNITED Gospel tour

Napsal(a): Lukáš Pokorný | Zveřejněno: Pondělí, 7. listopadu 2011, 6:03 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

V Praze a v Brně se koncem týdne uskuteční dvě koncertní vystoupení s názvem UNITED Gospel tour. První koncert je proběhne v pátek 11. listopadu 2011 v Praze, druhé vystoupení je plánované na neděli 13. listopadu 2011 v Brně. Na koncertech se představí český soubor Gospel Limited a polský sbor Gospel Joy, informují o tom internetové stránky www.gospellimited.cz.

Soubory Gospel Limited a Gospel Joy společně vystoupí v Praze a v Brně v rámci UNITED Gospel tour
Pozvánka na turné Gospel UNITED.
(Archiv Gospel Limited)

Smíšený pěvecký sbor Gospel Limited v současném složení vystupuje od roku 2007. Ve svém repertoáru má skladby od amerických a evropských autorů, kterými jsou například Clarence Eggleton, Kirk Franklin, Edwin Hawkins, Donald Lawrence, Hans Christian Jochimsen, Maria Nordenback a dalších.

Sestavu pod vedením sbormistra Václava Třísky při koncertech doprovází živá kapela. V minulosti soubor, kromě jiných, vystoupil na akcích Gospelová noc v Anežském klášteře, na festivalech Gospel Workshop, VOX a na vánočním koncertu na Pražském hradě pro nadaci manželů Klausových.

Polský soubor Gospel Joy působí od roku 1997. Během roku odehraje kolem 40 vystoupení, převážně po polských městech a pořádá gospelové workshopy pro děti a dospělé.

Místem konání pražského koncertu je Kulturní centrum Novodvorská, Novodvorská 151, Praha 4. Vystoupení začne v 18:00 hod. Vstupné činí 160 Kč v předprodeji, a 190 Kč na místě.

Brňenský koncert proběhne v Kulturním Domě Rubín, Makovského nám. 3, Brno-Žabovřesky. Začátek představení je v 17:00 hod. Vstupné činí 290 Kč.Copyright © 2011 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Kultura Titulka
Festivalové noviny UNITED: Rozhovor s kapelou Kutless

Festivalové noviny UNITED: Rozhovor s kapelou Kutless

Kutless je známá americká kapela, která vznikla roku 2001. Od té doby se po celém světě prodalo přes tři miliony..
Nejčtenější
Inzerce