Kultura

Učíš mě dýchat je název nového alba projektu Blázny pro Tebe

Napsal(a): Lukáš Pokorný | Zveřejněno: Pátek, 18. prosince 2015, 7:26 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

Hudební projekt Blázny pro Tebe vydal na podzim letošního roku album s názvem "Učíš mě dýchat". Spolu s albem vychází stejnojmenný zpěvník.

Učíš mě dýchat je název nového alba projektu Blázny pro Tebe
Album Učíš mě dýchat.
(Blázny pro Tebe)

Formace na svých internetových stránkách uvádí: "Na desce najdete 12 písní, které si kladou za cíl ukázat na jeden skvělý Boží nápad a tím je Jeho církev. Proto jsme si vzali na pomoc skvělou partu vokalistů a hostů. Chtěli jsme, aby nikdo příliš nevyčníval. Vždyť chvály nejsou o kapele na pódiu, skvělých muzikantech a profesionálních aranžích, ale o společném vyjádření vděčnosti za nalezení té nejvzácnější Perly."

Jádro sestavy tvoří členové skupiny The Neons, která vystupuje na festivalové a klubové scéně. V roce 2014 členové kapely doprovázeli australského zpěváka Paula Colmana na jeho koncertech po Česku.

Současnou sestavu tvoří zpěvák Vlasta Zoreník, kytaristé Honza Michel a Honza Molnár, baskytarista Petr Brůžek a hráč na bicí Honza Kriegel.

"Projekt Blázny pro Tebe není kapela, ale parta nadšených muzikantů, kteří se jednou za čas sejdou, aby zahráli na společné akci Jednoty bratrské. Právě tato společná setkání formovala v dnešní době skoro až zastaralý nápad – vydat touto cestou CD a k tomu zpěvník.", uvedli dále členové projektu.

Další informace o albu "Učíš mě dýchat" spolu s možností jeho objednání jsou uvedeny na internetových stránkách www.blaznyprotebe.cz. Album je k dále dostání v intenetovém obchodu www.gimel.cz.


Ukázka hudební tvorby projektu Blázny pro Tebe:

Copyright © 2015 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Kultura Titulka
Festivalové noviny UNITED: Rozhovor s kapelou Kutless

Festivalové noviny UNITED: Rozhovor s kapelou Kutless

Kutless je známá americká kapela, která vznikla roku 2001. Od té doby se po celém světě prodalo přes tři miliony..
Nejčtenější
Inzerce