Komentáře

Václav Lamr: Jsi ukradený, nebo zaplacený?

Napsal(a): Václav Lamr | Zveřejněno: Pondělí, 2. března 2009, 7:00 (CET)
Sdílet Sdílet   |   Verze pro tisk  |   Čti později Čti později  |   Velikost písma:A A A

Václav Lamr: Jsi ukradený, nebo zaplacený?
Václav Lamr.
(Archiv V. L.)

Nedávno jsem byl v Tescu svědkem jedné scény. Mladý muž zaplatil u pokladny nákup, dal si ho do tašky a odchází k východu. Jde kolem nenápadné tyčky, za kterou sedí dozorce a ozve se zvonění. Muže okamžitě obstoupili tři dozorci a oznamují mu, že odnáší něco, co neprošlo pokladnou. Jasná krádež. Skutečně musí na stolek položit i to, co má v kapsách u kabátu. A ejhle, pronesl bez zaplacení nějaký šampon. Prý si to v roztržitosti nedal do koše, ale rovnou do kapsy....Je přivolaný příslušník policie a muže odvádí.

Každý předmět, který v hypermarketu kupujeme, je označen nějakým elektronickým číslem v podobě čipu a dokonce i trička od Číňanů mají vzadu všitý čtvereček s elektronickou spirálkou. Tyto čipy samy o sobě nemají energii, ale aktivizují se v neviditelném elektronickém poli při průchodu kolem zařízení. Ve chvíli, kdy za cokoliv zaplatíte, pokladna čip označí a následné kontrolní zařízení nereaguje. Je to zaplaceno, jste volný, můžete jít. Jste jinak řečeno vykoupeni zaplacením finanční částky. Váš nákup je legalizován. A vy jste jako občan mimoděk ověřen před spoluobčany. Budete zde opět vítaným nákupčím....

Připadá mi, že stejné zařízení funguje v duchovním světě. Kdo projde duchovní pokladnou jménem Ježíš Mesiáš, dokonce nemusí, ani nemůže za cenu svého života zaplatit. My lidé nejsme zaplaceni, tedy vykoupeni zlatem, dolary či eurem, jejichž cena dnes klesá ke dnu, ale krví Ježíše Krista, která jediná má skutečnou hodnotu před Bohem. Jsme Ježíšem vykoupeni z moci satana, z hříchu, z prokletí a z věčné smrti. Kontrolní sekce, kterou zcela jistě obsluhují mocní dozorčí andělé, ani nepípne. Jsme vykoupeni, a navíc jsme se stali smluvními dědici, spolupracovníky Boha Stvořitele, občany Božího, věčného království.

Zatímco jsme volný a tímto systémem budeme po smrti propuštěni do nebe, do věčného Božího království, mnozí lidé, kteří si přivlastnili hodnoty tohoto světa, aniž by zaplatili, aniž by všechny dluhy včas vyrovnali, budou zadrženi. Kdejaký zbohatlík, který disponuje penězi či dokonce zlatem, si zřejmě nepřečetl a neuvědomil, že všechno zlato a stříbro světa patří Hospodinu.

"Jen si přečti Ageuse 2,9! Je to jedna z knih Bible. Tedy: Cokoliv co vlastníš, patří Bohu. Jestliže jsi ani neuznal za vhodné za vše co máš, poděkovat Bohu a nakládáš s tím jako se svým majetkem, jsi zloděj a lupič. Neprojdeš kontrolou a budeš předán soudu a do věčného žaláře zahynutí."

"No jo," řekne člověk, který nic nevlastní. "Co na mě chcete? Nic nemám. jen tu igelitku a vínko v krabici."

"Máš, člověče, to nejvzácnější, co ti Bůh dal: Svůj holý život. Kdo ti jej dal? Jak to, že si s tím nakládáš podle svého? Jsi také zloděj a lupič. Tolik let svého života jsi Boha Stvořitele olupoval o projev úcty, o Jeho slávu, kterou jsi hledal jen pro sebe."

....A tak to půjde od člověka k člověku. "Proč ti dal, slečno, Bůh tak krásnou postavu a obličej? Na modelingovém molu ti davy vzdávaly ovace a obdiv a tebe nikdy nenapadlo za to před lidmi vzdát slávu Stvořiteli? A ty, chytrý podnikateli. Kdo ti svěřil takovou inteligenci a mnohé podnikatelské záměry a vize? Pokud jsi nikdy nevzdal dík Bohu před lidmi za své úspěchy, jsi zloděj a lupič. Neprojdeš kontrolou Božích andělů. Tvé sobectví, smyslnost, nevěra a arogance se budou aktivizovat zvukově a vizuelně před zástupy přihlížejících. Budeš odhalen v kosmu se vším, co jsi. Před Bohem a před zástupy andělů

Jdi, vrať se raději k pokladně. Přines celý svůj život pod vykupující moc Ježíše Stvořitele, který za tebe a za tvé viny zemřel na kříži.

Tvůj osudový čip, tvůj autentický život, napsaný na tvé jméno a na číslo tvého života, se zlegalizuje. Tvá vina, nečisté svědomí bude smazáno, vynulováno. Potom tě žádný kontrolní anděl nezastaví a vstoupíš do nové dimenze života s Bohem, Stvořitelem světa. To nejlepší budeš mít před sebou."

Copyright © 2009 Křesťan Dnes. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nemůže být publikován, vysílán, přepisován, nebo distribuován bez souhlasu vydavatele Křesťan Dnes.
Řádková inzerce
Anglické a české knihy, CD a DVD. Můžeme objednat anglické knihy za obchodní cenu. Nacházíme se blízko Olšanského náměstí a metra A, stanice Flora na ulici Baranova 32, 130 00 Praha 3, tel.222 724 856, e-mail:christianlibrary@quick.cz
Zde může být inzerát s hyperlinkou na váš seminář, koncert, tábor nebo službu
Text pošlete na Marketing. ďťż
Zde můžže být inzerát s odkazem na vᚹ seminář, koncert, tábor nebo služžbu.
Text poššlete na marketing.
Komentáře Titulka
David Novák: Křesťanské hodnoty a žadatelé o azyl

David Novák: Křesťanské hodnoty a žadatelé o azyl

Zaklínat se „křesťanskými hodnotami“, se dnes stalo módou a to dokonce i u těch, kteří toho s křesťanstvím..
Nejčtenější
Inzerce