Křesťan dnes

Afroameričtí duchovní se modlili za prezidenta Trumpa

Washigton – Jack Brewer, bývalý hráč amerického fotbalu, který byl vysvěcen na kněze, nazval Trumpa prvním černošským prezidentem. Brewer se připojil k dalším afroamerickým prezidentovým podporovatelům, kteří se za něj ve čtvrtek modlili na setkání v Bílém domě.

Bývalý úspěšný sportovec odehrál v NFL pět sezon. Po ukončení profesionální kariéry se rozhodl nastoupit do duchovní služby a stal se vysvěceným kazatelem a také profesorem na Fortham University. Brewer patří k podporovatelům prezidenta Trumpa.

Po setkání v Bílém domě uvedl: „Musím to říct, protože je to měsíc, kdy si připomínáme historii Afroameričanů. Jste první černošský prezident.“

Brewer dodal, že byl celoživotním podporovatelem demokratické strany, ale jen do doby, co ho Trump „inspiroval“ ke změně pohledu a jeho práce práci šla „na jinou úroveň“.

V další zprávě na Twitteru Brewer poznamenal: „Černoši v Americe sledovali kampaně prezidentů plné prázdných slibů po více než 50 let, nyní se Donald Trump stal skutečným politikem, který občany vytrhl z chudoby a osvobodil naše černošské děti. Jsme svědky probuzení mezi afroamerickými občany.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 3. března 2020  Foto: White House – Duchovní se modlí za prezidenta Trumpa

Exit mobile version