Doktoři ji prohlásili za mrtvou. Čtrnáctileté děvče řeklo: Ježíš mi dal život a poslal mě zpět

 

„Duch! Duch!,“ křičel někdo když se čtrnáctiletá dívka, která již byla prohlášena za mrtvou a pokrytá bílou plachtou na svém nemocničním lůžku, náhle pohnula. Informaci o této události přinesla organizace Bible pro Blízký východ. Muslimští radikálové Lydii sledovali, když se vracela domů ze školy. Odtáhli ji do nedalekého domu a podrobili brutálnímu zákroku ženské obřízky. Později byla převezena do nemocnice.

Podle The Guardian ženská obřízka zahrnuje odstranění klitorisu, velkých a malých stydkých pysků a následné sešití pochvy. Zákrok zanechává jen malý otvor pro moč a menstruaci. Tento postup může vést ke krvácení, bolesti s úplnou ztrátou citlivosti. Některé dívky na následky zákroku umírají. Tato tradice je rozšířená hlavně v zemích Afriky.

Minulý čtvrtek lékaři Lýdii prohlásili za mrtvou, poté co strávila šest dní v komatu. Truchlící členové rodiny a ostatní věřící se shromáždili v nemocnici, aby se na ni ještě podívali. Lékaři, zdravotní sestry a další personál v nemocnicích byli také přítomni. Najednou se látka pokrývající její tělo začala třást. O chvíli později k překvapení všech Lydia vstala a začala radostně volat: „Mami, náš Pán Ježíš, náš Bůh, Ježíš Kristus!“

 

 

Zpočátku všichni couvali v hrůze myslíc si, že vidí ducha. Ale Lydia je uklidnila a řekla: „Mami, to jsem já, Lydia, ne duch. Jsem naživu! Ježíš mi dal zpět můj život a uzdravil mě! “ Řekla a ohromila lidi kolem ní shromážděné.

Lydia popsala, co se s ní stalo: „Má duše opustila tělo a byla jsem mrtvá. Andělé mě přišli přijmout do nebe. Ale přede mnou se objevil Ježíš a řekl: Nemůžu se odvrátit od modliteb svých dětí. Mé oči jsou upřeny na mé děti a uši jsou otevřeny jejich modlitbám. Dám ti tvůj život zpět. Jdi a buď mým svědkem. “

Loni v listopadu byl gospelový zpěvák Tony Davis postřelen pěti výstřely a zemřel. O půl hodiny později však otevřel oči a vrátil se k životu k překvapení jeho doktorů. Stejně jako Lydia, Davis vyprávěl později, jak jeho duch opustil jeho tělo a šel do nebe. Tam uviděl „obrovské krásné město“ s „krásnými barvami, které nikdy předtím na zemi neviděl.“ Bůh mu řekl, že ho posílá zpět naplnit své poslání.

 

Zdroj: Christian Today, Jméno dívky je dle autorů zprávy vymyšlené z důvodů bezpečnosti.
Foto: Creative Common Search

 

 

Kategorie: Zahraničí

6 Komentáře

 1. vidite vidite a toto je skutocny zivot, som velmi smutny ze preco takto ani neviem ako to opisat ale preco takto strasne ublizili nevinnej a mladej dievcinke chudinke ale som hrozne ale hrozne stastny ze mame jedinu a istu nadej po tomto svete ale aj v nom a to je naseho jezisa krista ktory nas miluje a robi pre nas tolko veci aj ked ich nevidime, alleluja

  Odpověď
 2. no já jsem schopen připustit že jelikož nemám žádné důkazy o tom zda je bůh nebo není tím pádem nemám právo mudrovat o tom jak a co je nebo není, ale osobně jsem spíše skeptik co se týká bohů na nebesích či rájích…. nechci shazovat věřící lidi to ne ani urážet, jenom mám dojem že tohle je zpráva falešná… propaganda někoho kdo víru takhle prezentuje protože se tím baví nebo nevím z jakeho duvodu by tohle kdo dělal… každopádně jistotu nemám a když někdo tady přidá více informací o téhle zázračné story s více zdrojů rád to přijmu protože kdyby tohle byla skutečnost měl bych i já radost že existuje bůh …proč ne

  Odpověď
  • František Apetauer

   Drahý příteli,
   byl jsem vychován v ateismu. Málem jsem mu i podlehl, Kdyby se ovšem našel někdo, kdo by mi odpověděl na otázku, jak ta nádherná příroda ve své hýřivé rozmanitosti roslin, zvířat a vesmíru včetně člověka a jeho předivně vytvořeného organismu, sama vznikla? Kdyby mi řekl,kde je v přírodě ukryt ten tvůrčí intelekt, který to všechno dokázal a dodnes způsobuje, že je ve vesmíru řád? Jsem jen prostý člověk, i když graduovaný výtvarník, a můj selský rozum mi říká, že každý výtvor musí mít svého autora. Co si o tom myslíte vy?
   Až ve zralém věku jsem v Bibli našel napsáno, že nikdo na světě nebude mít výmluvu, protože na základě stvoření, které okolo sebe vidí, je schopen poznat, že existuje Stvořitel. Takže je pouze na svobodném rozhodnutí každého, zda to poznat chce. Tady je začátek.
   Já jsem reagoval tím, že jsem řekl: „Dobře tedy, jsi-li Bože, jak logicky usuzuji, a máš-li zájem o někoho tak nepatrného, jako jsem já, který ač nerad, jsem se v životě dopustil i toho, že jsem některým lidem ublížil, dej se mi poznat a já tě uznám jako svého Boha a budu tě po celý další život respektovat.“ A stalo se. Bůh je moudřejší a lepší, než by si jej mohl člověk vysnít. Stal se mi v Pánu Ježíši milujícím Otcem a změnil osud můj, mé manželství i rodiny. Nikdy mu nepřestanu být vděčný.
   S upřímným přáním, abyste mohl žít s podobnou radostí, jako já a
   v úctě k Vám, ať jste kdokoliv
   František A.

   Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář