Křesťan dnes

Festival United letos jen online

Hlavní scéna festivalu UNITED

Hlavní scéna festivalu UNITED

Multižánrový festival United, který každoročně zve své fanoušky do Vsetína na koncerty křesťanských kapel a na přednášky k aktuálním tématům se tento rok neuskuteční. Organizátoři o tom informovali ve čtvrtek na sociální síti.

Kvůli pandemii se přesouvá na srpen 2021. „Milí přátelé UNITED, v souvislosti s pandemií COVID-19 se nemůže letos uskutečnit festival UNITED, jak jej všichni známe. Program se přesune na 19. – 21. 8. 2021,“ informovali na facebookové stránce festivalu.

Organizátoři zároveň uvedli, že proběhne online program vysílaný na televizi Noe. Bližší informace mají být zveřejněné v nejbližší době.

United je křesťanský open-air festival. Jeho multižánrovost se projevuje ve škále zastoupených hudebních stylů a spektru dalšího programu. Ten zahrnuje semináře, workshopy, službu modliteb a duchovního poradenství, divadlo, film, dětskou scénu a sporty. Akci navštěvuje kolem 5 000 účastníků. Festival se pravidelně koná koncem srpna ve Vsetíně.

Aktuality a další informace jsou zveřejňovány na internetových stránkách www.festivalunited.cz a na profilu sociální sítě Facebook. Na internetových stránkách je umístěn archiv materiálů a nahrávek z předchozích ročníků.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 26. května 2020  Foto: Festival united

Exit mobile version