Jitka Šuranská hostem cyklu Třináctého na třináctce

 

Letošní první poprázdninový díl koncertního cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si východočeský písničkář a frontman skupiny Oboroh, Slávek Klecandr, zve rozličné hudebníky, se chystá na říjen. Hostem večera bude houslistka, zpěvačka a dvojnásobná držitelka hudební ceny Anděl, Jitka Šuranská.

„Na svých koncertech s pokorou čerpá z moravské písňové tradice, ale současně suverénně využívá moderní technologie.“, uvádí organizátoři hudební akce.

Koncert se uskuteční v pátek 13. 10. 2017 od 19:30 hod. v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka). Vstupné je dobrovolné a vstup bezbariérový. Pořadatelé doporučují rezervovaci místa, a to do půlnoci 12. 10. 2017 na emailové adrese 13na13@centrum.cz.

Večery dlouhodobě finančně podporuje nadace Život umělce, Ministerstvo kultury ČR a MČ Praha 13. Další informace jsou uvedeny na internetovách stránkách http://trinactnatrinact.blog.cz.

 

Tisková zpráva, Lucie Haschková, redakčně upraveno, Foto: facebook.com/Jitka-Šuranská

Inzerce

[evp_embed_video url=“http://krestandnes.cz/wp-content/uploads/2017/10/the-way-back-icf-muzikal-promo.mp4″ width=“750″ autoplay=“true“ loop=“true“ class=“fp-mute“ template=“mediaelement“]

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář