Křesťan dnes

Místo koncertu večer modliteb. Lauren Daigle reagovala na tragédii v Nashvillu  

Křesťanská zpěváčka Lauren Daigle zrušila svůj premiérový koncert k albu a uspořádala v Nashvillu večer modliteb k uctění památky tří dětí a tří zaměstnanců, kteří zahynuli při střelbě na škole The Covenant School. 

„Pondělní střelba je pro naši nashvillskou komunitu a všechny, které zasáhla, skutečně srdcervoucí,“ uvedla podle Christian Post Daigle v příspěvku na Instagramu. 

SOUVISEJÍCÍPastorova dcera mezi šesti zabitými při střelbě v křesťanské škole v Nashvillu

„Odložím své dnešní vystoupení a místo něj uspořádám celospolečenskou modlitební vigilii. Všem, kteří měli v plánu přijít, prosím, aby se k nám přidali a společně se modlili a uctili památku obětí a všech, kteří to potřebují.“

Daigle, která měla v pondělí večer v Marathon Music Works představit své připravované autorské album, koncert zrušila a přeložila na 5. dubna. Vydání první části jejího nového alba je naplánováno na 12. května.

Dětská lékařka působící v Keni a misionářka Britney Graysonová navštívila školu jako hostující řečník bezprostředně předtím, než došlo ke střelbě. Misionářka uvedla, že studenti se dopoledne ve školní kapli učili píseň „Amazing Grace“, kterou měli zpívat na Den prarodičů.

„Právě před čtyřmi hodinami jsme dorazili do školy The Covenant School v Nashvillu. Naši milí přátelé nás pozvali, abychom promluvili v kapli a zůstali a navštívili třídy s děvčaty, které jsou na obrázku níže. Děti byly skvělé. Vyprávěli jsme jim o životě v Keni, o některých svahilských slovech a o tom, co to znamená být misionářem,“ napsala podle Christian Post Graysonová v pondělním příspěvku na Facebooku.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 1. dubna 2023 Foto: screenshot YouTube – Lauren Daigle

Exit mobile version