Křesťan dnes

Nahrávky krátkých zamyšlení Petra Húště z pořadu Klika jsou k dispozici ke stažení na internetu

 

„Místo, kde uchopíme a otevřeme. Místo, kde uchopíme biblické myšlenky pro praktický život a kde se otevíráme Božímu formování,“ těmito slovy začíná rozhlasový pořad Klika, který ve spolupráci s Rádiem 7 připravuje ředitel festivalu UNITED Petr Húšť.

Pořad Klika jsou krátká, zhruba 15 minutová, zamyšlení, která jsou řazena do měsíčních sérií. Každá série pak obsahuje obvykle 4 zamyšlení. Mezi probíraná témata patří například: „Vedení času“, „Hledání Boží vůle“, „Od snů k činům“, „O modlitbě“, „Jak se z kluka stává chlap“, „Chození a manželství“ a další.

Každý díl většinou obsahuje biblickou myšlenku a Petrovy zkušenosti ze života. Součástí každé patnáctiminutovky je také cvičení, které si posluchači mohou vyzkoušet ve svém životě.

Tvůrci pořadu připravili a spustili nové internetové stránky pořadu na adrese www.poradklika.cz. V současnosti je na internetových stránkách k dispozici 12 sérií, které obsahují na 50 nahrávek. Ty si lze přímo spustit nebo uložit a poslechnout později.

Petr Húšť se vyučil kovářem, pracoval ve sklovýrobě nebo dělal osobního řidiče. Dodělal si vzdělání se zaměřením na marketing a management a podílel se na vedení výrobního podniku. Sedm let pracoval v Křesťanské akademii mladých (KAM) a deset let působil jako metodik pro práci s mládeží v Křesťanských sborech. V současnosti působí jako ředitel festivalu UNITED. Spolu s manželkou Věrou vychovává pět dětí.

Zdroj: Lukáš Pokorný
Foto: www.poradklika.cz

Exit mobile version