Křesťan dnes

Téměř 70 tisíc lidí zaplnilo brazilskou pláž, aby si vyslechlo kázání Franklina Grahama

evangelizace v Brazílii

Desetitisíce lidí se o víkendu sešly na slavné pláži Copacabana v Riu de Janeiru na evangelizační akci.

Půl století poté, co zde jeho otec Billy Graham uspořádal evangelizační turné, kázal Franklin Graham na shromáždění, které podle organizátorů naplnilo pláž hudbou a zvěstí naděje.

Misijní organizace Billyho Grahama podle portálu Premier uvedla, že tisíce účastníků akce Naděje pro Rio se zavázaly následovat Krista.

SOUVISEJÍCÍTisíce lidí ve třech britských městech si vyslechly zvěst evangelia od Franklina Grahama

Franklin Graham ve svém kázání řekl: „V Bibli se říká, že hodnota lidské duše je větší než hodnota celého světa. Dejme tomu, že vlastníte všechny nemovitosti na pláži Copacabana, vlastníte hotely, luxusní apartmány, krásné restaurace. Dejme tomu, že to všechno by bylo vaše – vaše duše má mnohem větší hodnotu než to všechno – máte větší hodnotu,“ poznamenal.  

„Pro každého, kdo se odvrátí od svých hříchů a vloží svou víru a důvěru v Božího Syna Ježíše Krista, vězte – Bůh vám odpustil hříchy! Jak říká Bible, odhodí je do mořských hlubin.“

Akce se koná jen několik týdnů předtím, než Franklin Graham ukončí své turné po Velké Británii. Po akcích v Liverpoolu, Newportu a Sheffieldu bude americký evangelista kázat v londýnském Excel Centre, kde se k němupřipojí hudebníci Michael W. Smith a CeCe Winans.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 23. června 2022 Foto: BGEA – evangelizace v Brazílii

Exit mobile version