Křesťan dnes

Zpěvák Sean Feucht o ukradené kytaře: Zloděj právě odevzdal svůj život Ježíši

Křesťanský zpěvák, který je známý především díky kampani „Let Us Worship“ z dob pandemie, tento týden na sociálních sítích oslavil křest muže, který mu během evangelizační akce ukradl jeho milovanou kytaru.

Na Instagramu Feucht napsal: „Chlapík, který mi ukradl kytaru, právě odevzdal svůj život Ježíši!!!!. Právě teď se nechává pokřtít!!! Přišel a překvapil mě před 7 000 lidmi! Bůh píše ty nejlepší příběhy!!!“

SOUVISEJÍCÍV USA začínají semináře Matta Redmana pro budoucí vedoucí chval 

Portál The Christian Post píše, že kytara Ghallagher z roku 1967 byla v červnu ukradena z Feuchtova vozidla ve městě Spokane ve státě Washington, když vedl chvály během pouliční bohoslužby.

Feucht o krádeži poprvé informoval ve tweetu z 22. června. „Včera v noci se nám někdo vloupal do auta a ukradl mi kytaru v centru Spokane,“ napsal. „Byl to můj Gallagher z roku 67, který mi daroval Ray Hughes. Modlete se za spravedlnost. Modlete se za naši rodinu. Modlete se proti těmto neustálým útokům.“

Feucht triumfálně prohlásil, že „jen Bůh může napsat takový příběh“, a zdůraznil, že Bůh „bere to, co nepřítel zamýšlel jako zlo, a obrací to v dobro!“.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 6. září 2023 Foto: Wikimedia Commons – Sean Feucht

Exit mobile version