“Anonymný Santa“ zaplatil nákupy lidem a dojal je k slzám

VERMONT – Není známé jeho jméno ani další údaje, kromě toho, že měl na sobě dres New England Patriots, mužstva amerického fotbalu z Bostonu.

CNN informuje, že obyvatelé Derby ve Vermontu jsou vděční za tajného Santu, který 15. listopadu vstoupil do obchodního domu Walmart a začal platit účty zákazníků.

Julie Gatesová vyfotografovala tajemného muže, který ten den zaplatil za nákupy, když odcházel. Jeho tvář není viditelná, ale má na sobě bundu New England Patriots.

„Trochu jsem se zasmála a pomyslela si: tenhle chlap musí být šílený,“ řekla Gatesová pro CNN. Procházela obchodem a nakupovala s matkou a synem vánoční dárky, jak plánovala. Když přišla, onen muž tam stále byl, čekal, aby zaplatil její účet ve výši 199 dolarů.

„Vím, že v severovýchodní části Vermontu je spousta lidí, kterým to skutečně hodně pomohlo,“ řekla žena s odkazem na náklady s vytápěním. Zaměstnanec obchodu potvrdil štědrost anonymního zákazníka, i když odmítli říci, kolika lidem pomohl nebo kolik utratil.

Poté, co zveřejnila zprávu o laskavosti na Facebooku, Gatesová řekla, že jiní přátelé a sousedé napsali, že obchod jim oznámil, že jejich objednaný nákup byl také zaplacen. Jeden pár Gatesové oznámil, že onen muž zaplatil 800 dolarů.

„Opustila jsem obchod s úžasem, se slzami v očích,“ řekla Gatesová. „Že nějaký muž, který neznal nikoho z nás, šel prostě do Walmartu a za všechny zaplatil.“ Bylo to jako sledování vánočního filmu, uvedla. „Je to úžasný muž a potřebujeme více lidí jako je on,“ řekla na závěr Gatesová.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

 

-mn-  Foto: Wikimedia Commons 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář