Awakening Slovakia – Mission Impossible

V neděli vystoupili v hale Liptov v Tatrách Planet Shakers. Zahráli špičkovou hudbu, radostně poskakovali a chválili Ježíše. Ke chvalám strhli svým nadšením a nepředstíraným zápalem zakrátko celou halu. Coby postarší mládežník (je mi trochu přes 50 let) jsem si sice nezaskákal a nezatančil, protože mé taneční kreace jsou mírně řečeno neumělé, ale stejně jsem si to užil. Kapela má výborné muzikanty a je perfektně sehraná. Výborné bylo basové solo – vtipné a mistrné.

“Planeťáci” jsou na evropském turné a do Tater zajeli ze Švýcarska. Před několika dny vystoupili ve Vídni a tak část Slovenska a Moravy asi zvolila spíše tuto variantu, což se poněkud podepsalo na návštěvě v hale Liptov. Před kapelou zahráli Timothy a ESPé, kteří předvedli špičkovou domácí produkci a shromáždění připravili na kazané slovo a “Mission Impossible”, které v modlitbách podpořili místní pastoři a vedoucí.

 

[adrotate banner=“22″]

 

Evangelium kázané australským evangelistou žijícím v Německu, Benem Fitzgeraldem bylo velmi osobní a na výzvu zareagovalo přes sto účastníků. Ben se sdílel se svojí velmi těžkou životní zkušeností, kdy jako desetiletý chlapec přinesl z výletu ulovenou rybu a našel svého otce mrtvého; trpěl vážnou duševní dysfunkcí a spáchal přes noc sebevraždu. Vlivem tohoto šoku utekl Ben od Boha a deset let se pohyboval na hranici zákona i za ní. Zde však Bůh neskončil, vstoupil mocně do jeho života a postavil jej znovu na nohy a přitáhl k sobě.

Benův příběh je velmi silný a inspirující a pokud ho chcete slyšet celý, určitě přijďte na Awakening Europe v Praze do Tipsport Areny od 29.6. do 2.7. Na této akci bude mluvit i Reinhard Bonnke, Daniel Kolenda a Todd White. Zahrají Behtel Music s Jeremy Riddlem, Jake Hamilton a David Hagen.

 

Autor: Břetislav Šipek
Foto: Facebook

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář