Na Awaking Europe přijede také Reinhard Bonnke

Daniel Kolenda i Reinhard Bonnke přijedou do Prahy

Daniel Kolenda i Reinhard Bonnke přijedou do PrahyTipsport Arena, 29.6. – 2.7.info awakeningeurope.com

Zveřejnil(a) Kristus pro všechny národy (Christ for all Nations – CfaN) v ČR dne 19. květen 2017

 

PRAHA – Prominentní evangelista Reinhard Bonnke přislíbil svou účast na konferenci Awakening Europe, která se uskuteční už za 6 týdnů v Praze. Tuto informaci sdílel na svém Instagramu Ben Fitzgerald, vedoucí Awakening Europe a GODfest Ministries.

„Včera  v noci jsem dostal zprávu od Rev. Reinharda Bonnkeho, ve které napsal, že se chystá přijít a připojit se k Awaking Prague. Včera v noci, kdyz jsme měli v Čechách modlitební setkání, mluvil s Jean Luc po telefonu a cítil od Boha, že tu musí být,“  napsal ve čtvrtek na svém Instagramu.

Vedoucí Awaking Europe v těchto dnech navštívil Prahu, kde se mimo jiné setkal i s kardinálem Dominikem Dukou, s kterým hovořil o nadcházející konferenci: „Je to velmi vzácná věc, když se lidé sjednotí, aby viděli evangelium přijít víc k národu,“ sdílel na svém facebookovém profilu.

Ben Fitzgerald je evangelista a pastor ve Sboru Bethel v Reddingu v Kalifornii. V roce 2002 prožil co by obchodník s drogami setkání s Ježíšem, které navždy změnilo jeho život. „Od té doby žije Ben cele tím, aby světu ukázal na svém každodenním životě Ježíše a přinesl dobrou zprávu o Božím království do národů,“ uvádí stránka Awaking Europe.

 -mn-

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář