Barbara Bushová krátce před smrtí svědčila o své víře v Ježíše

Bývalá první dáma Barbara Bushová, která zemřela v polovině dubna ve věku 92 let, během svých posledních dnů mluvila s rodinnými příslušníky o své víře v Ježíše Krista.

Pohřbu Barbary Bushové se v texaském Houstonuzúčastnilo více než 1 000 lidí. V emotivním projevu o odkazu, který po sobě bývalá první dáma zanechala, Jeb Bush uvedl, že s rodinou mluvila o své víře v Ježíše, když dostala otázku. „Jeb, věřím v Ježíše a on je mým Spasitelem. Nechci opustit tvého otce, ale vím, že budu na nádherném místě,“ odpověděla Barbara Bushová na otázku týkající se blížící smrti..

Barbara Bushová zemřela 17. dubna poté, co se po řadě hospitalizací rozhodla pro paliativní péči. První dáma byla známá svým smyslem pro humor, který ji údajně neopustil ani při pobytech v nemocnicích. Bývalý prezident George W. Bush v rozhovoru pro Fox Business uvedl, že během návštěv vtipkovala i na jeho účet.

„Navzájem jsme se popichovali a když přišel doktor, otočila se na něj a řekla. Chcete vědět, proč je George W. takový, jaký je?“ vzpomínal George W. Bush. „Lékař se zatvářil překvapeně a ona řekla: Protože jsem pila a kouřila, když jsem jej čekala,“ vyprávěl jeden z jejích synů

George W. Bush také mluvil o víře své matky v Boha a o tom, že se nebála smrti. „Opravdu věřila, že existuje život po smrti. Že bude nádherně přijata do náruče milujícího Boha, a proto se nebála smrti,“ uvedl.

 

 

Překlad: Kristýna Gillíková Zdroj: Christian Today  Foto: Wikimedia Commons

Kategorie: Zahraničí

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář