Billy Graham odpovídá: Žijeme v posledních časech?

 

Rev. Billy Graham opakovaně varoval před předpovídáním druhého příchodu Ježíše Krista. Lidé, kteří se zabývají předvídáním konce časů, by se měli spíše ptát sami sebe, zda jsou či nejsou připraveni na druhý příchod Krista, uvedl známý evangelista.

V sekci otázek a odpovědí na stránce Billy Graham Evangelistic Association známý evangelista odpovídal na otázku, zda si myslí, že žijeme v posledních dnech.

Dotaz zněl: „Je mi 70 let a nemyslím si, že jsem kdy viděl tak zmatený svět, jako v průběhu minulého roku. Žijeme snad v posledních dnech před Ježíšovým příchodem?“

Graham ve své odpovědi varoval před předpovídáním přesného času druhého příchodu a uvedl, že lidé nemají k dispozici žádný způsob, jak poznat, kdy se tak stane.
„Ježíš nás varoval před tím, abychom předpovídali jeho návrat ; jen Bůh ví přesně, kdy Kristus opět přijde, aby udělal konec současnému světovému řádu,“ napsal Graham.

„Ježíš však upozornil na to, že svět bude čím dál zmatenější a nebezpečnější před Jeho návratem. Prohlásil: „Uslyšíte zvěsti o válkách … Národ povstane proti národu. (Matouš 24: 6-7).“

Podle Grahama je třeba si uvědomit, že skutečnou otázkou“, pokud jde o konec časů, je, zda je člověk „připraven na Jeho příchod.“
„Je tragické, že miliony lidí si nikdy upřímně neuvědomí naléhavost této hodiny a jejich potřebu Božího odpuštění. Nebuďte takoví, ale ve víře otevřete Kristu své srdce a život,“ pokračoval Graham.
Nedávno jsme slavili Kristův první příchod na svět – a jednoho dne budeme oslavovat Jeho druhý příchod.  Než se tak stane, dejte svůj život do Jeho rukou; žít pro Něho, ať je váš každodenní cíl.

Tags: ,

1 Komentář

  1. Pingback: Fundamentalistická křesťanská stránka varuje před koncem světa - Křesťan Dnes

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář