Blízké setkání s živým Bohem – konference Majestát 2022

Církev Oáza a Holy Ghost End Time Min. Int. pořádají v Praze každoroční konferenci Majestát, tentokrát s podtitulem Blízké setkání s živým Bohem.

Konference se koná 16. – 18. září 2022 v hotelu DAP, Vítězné náměstí 684/4, Praha 6 – Dejvice. Letošními mluvčími budou Audain a Adelle Brownovi (USA), Joel a Nikola Bakerovi (MNE), Dariusz a Anna Suszekovi (PL) a Festus Nsoha (ČR).

Právě teď, víc než dříve, potřebují lidé, bez ohledu na to, zda jsou věřící, hledající nebo nevěřící, prožít osobní setkání s živým Bohem. Nominální příslušnost k církvi, vlažná docházka na pravidelné bohoslužby a křesťanství bez reality Boží přítomnosti nám dnes už nemohou pomoci. Potřebujeme se sejít s Bohem, dokud ještě zbývá čas.

Očekáváme, že Bůh bude znovu potvrzovat své slovo znameními (Marek 16:20) a opět vztahovat svou ruku k uzdravování (Skutky apoštolů 4:30).

Adelle Brown s manželem Audainem jsou pastoři ve Virgin Islands Christian Ministries na ostrově St. Thomas na Panenských ostrovech. Adelle káže nekompromisní slovo v moci Ducha svatého. Je absolventkou Rhema Bible Training Center a autorkou několika knih.

Joel a Nikola Bakerovi jsou zapálení misionáři, kteří aktuálně slouží v Černé Hoře. Založili mnoho biblických škol, církevních sborů a v naší zemi sloužili dlouhých 10 let. Joel je učitel Bible, který má zvláštní a mimořádný vhled do biblických proroctví, která se týkají konečného času.

Dariusz a Anna Suszekovi pastorují znovuzrozený sbor v polské Svídnici. Nenechte si ujít jejich silný příběh.

Festus Nsoha je starším pastorem Církve Oáza, misionářem v Čechách je již dvacet devět let. Boží zjevení a vhled do Božích tajemství jsou v jeho životě a službě nepopiratelné.

Chválicí týmy Církve Oáza vás vtáhnou do Boží přítomnosti svým bezprostředním a upřímným způsobem. Bůh potvrzuje jejich službu uvolněním moci a manifestací své přítomnosti.

Pro děti od 3 let včetně je připravena služba pro děti, samostatný program plný atraktivních vyučování a her.

Srdečně vás zveme do hotelu DAP v pražských Dejvicích. Těšíme se na vás.

Online registraci a více informací o akci naleznete na cirkevoaza.cz. Vstup na konferenci je zdarma.

(prolink: https://www.cirkevoaza.cz/majestat2022/)

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář