Bojuji s chobotnicí genderismu, tvrdí farář Kuffa

Bratislava – Marián Kuffa byl mezi pozvanými hosty na konferenci Bratislavské Hanusové dny. Při své moderované přednášce řekl, že se zaměřuje na boj s chobotnicí genderismu.

Bratislavské Hanusové dny jsou podle informací organizátora, festivalem přednášek, diskusí, koncertů a filmů, kde se hledají odpovědi na aktuální společenská témata. Cílem konference je představit široké veřejnosti kritický pohled na současnou křesťanskou kulturu.

Katolický kněz ze Žakoviec na svém vystoupení označil sebe za člověka následujícího hodnoty a proto nemůže být spojován s konkrétním politickým proudem, jaký představují vládní strany SMER-SD nebo SNS. Ke své podpoře prezidentského kandidáta Štefana Harabina řekl: „Pan Harabin byl nejhlasitěji proti genderu. Bůh si ho na to použil,“ cituje Kuffu Deník Postoj.

Priority v prezidentské volbě byly pro něj témata národa, církve a rodiny. Jedním z hlavních témat při své prezidentské kampani, Harabin zdůrazňoval svůj boj proti genderu, připomněl Kuffa.

I když vnímá další společenské problémy, jako jsou potraty nebo korupce, a povzbudil křesťany, aby se těmto tématům aktivně věnovali, on se rozhodl zaměřit na genderismus, který považuje za největší nebezpečí.

„Já jsem se zakousl jen do jednoho chapadla chobotnice kultury smrti. Ale vy jděte a řešte i korupci, potraty. Já se držím genderu. Kdybych se rozběhl za pěti zajíci, všichni mi utečou,“ uvedl podle Deníku Postoj Marián Kuffa ve své moderovaném vystoupení.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Foto: screenshot YouTube – Marián Kuffa

 

Tags: ,

3 Komentáře

 1. Kuffa je prorocký hlas jako u nás Piťha. Z historie víme jak v Německu církev kolaborovala s Hitlerem. To se nyní opakuje, církev kolaboruje s EU a neomarxisty.

  Odpověď
  • Magda Hejdánková

   Kdepak, tvrdé jádro katolické církev se drží pevně svých tradic a kolaboruje i nadále s fašisty a neonacisty. Shodují se v otázce práv homosexuálů, v pohledu na rodinu, v pohledu na EU, na pomoc uprchlíkům. Je tam až na čestné výjimky až šokující fašizující shoda. Piťha se svou vizí o vládě homosexuálů mohl klidně promluvit na nějakém xenofobním shromáždění holých hlav s Kotlebou po boku a sklidil by ovace. Už jen zbývá obvinit ze šíření homosexuality a genedrismu odvěké židovské spiknutí. Myslím, že bychom se divili, co si tihle hošani špitají v soukromí. Moderní neonacisté a tradiční katolíci se svojí nenávistí k homosexuálům, k Izraeli a Židům, stejně jako k ženám bojujícím za svá práva a vlastně i s nenávistí k liberální demokracii se ze všeho nejvíc podobají islámským džihádistům, ti mají na tuhle problematiku naprosto shodné názory.

   Odpověď
   • Tak třeba Duka může mít sympatie k Okamurovi, protože ten se staví proti nacismu a proti arogantní EU a její podpoře islámské migraci. A islám se snaží vyvraždit Židy. Takže to máte paní nějak popletené.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář