Brian a Jenn Johnsonovi z Bethel Music vydali nové album After All These Years

 

Po více než 10 letech od své poslední sólo nahrávky Brian a Jenn Johnsonovi ze skupiny Bethel Music debutovali 27. ledna svým očekávaným albem After All These Years.

Dvojice se autorsky spolupodílela na každé písni alba. Album After All These Years se stylisticky liší od předchozích projektů, každá skladba je zvýrazněna jasným a zřetelným 80-členným symfonickým orchestrem spojeným s nadčasovými texty a nástrojovým aranžmá.

Album představuje již třetí sólo nahrávku dvojice, která následuje po albech ze živých chval Undone (2001) a We Believe (2006).

„Napsali jsme toto album kvůli obdobím, ve kterých Bůh dokázal svou věrnost,“ svěřili se Johnsonovi.

„Tento projekt je toho důkazem. Doufáme, že vás to inspiruje k tomu, abyste šli za tím, o co vás Bůh žádá. My jsme to viděli u svých rodičů a prarodičů. Předali nám model, který nás ovlivnil, jak žijeme a jak sníme o budoucnosti. Společenství, rodina a hlásání Jeho jména – to je království – pro každého věřícího. „

V průběhu posledních deseti let pár pokračoval v aktivním skládání chval a vedení bohoslužeb prostřednictvím Bethel Music. Zkomponovali hymny One Thing Remains (Your Love Never Fails), Forever (We Sing Hallelujah), No Longer Slaves a Love Came Down, mnohé Brianové skladby se umístily v hitparádě CCLI Top 100. Hity God I Look to You, Come to Me Chasing You, For the Cross a In Over My Head, které složila Jenn, se zpívají po celém světě.

 

Album After All These Years

Mention of Your Name
only Jesus
Gravity
I Will not Forget
Mercy and Majesty
Here I Bow
Greater Than All Other Names
After All These Years
You’RE Gonna Be Ok
For the One

 

Zdroj a foto: Breathecast

 

Kategorie: Kultura

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář