„Bůh je dobrý uprostřed zla,“ řekl Justin Bieber na koncertě v Manchesteru

Justin Bieber pronesl jedno z nejsilnějších vyhlášení o své víře, když během koncertu One Love Manchester prohlásil, že Boží láska překoná zlo teroru.

Na benefičním koncertu, který pořádala zpěvačka Ariana Grande v neděli 4. června na stadiónu Emirates Old Trafford v Manchesteru, se shromáždilo 50 000 lidí, aby společně s hudebními hvězdami uctili památku 22 lidí, kteří zemřeli při bombovém útoku. V den teroristického útoku bylo v manchesterské aréně přítomno 14 000 lidí. Benefiční koncert se uskutečnil navzdory dalšímu teroristickému útoku v Londýně, v němž bylo pouhý den před akcí zabito sedm lidí a téměř 50 zraněno.

 

 

Bieber, který zpíval svůj hit „Love Yourself“ vyzval fanoušky, aby se k němu přidali a následně řekl:  „Nevzdám se naděje. Nehodlám se zbavit lásky. Nechci odejít od Boha. Dejte ruku nahoru, pokud Ho nechcete opustit. Bůh je dobrý i uprostřed temnoty. Bůh je dobrý uprostřed zla. Bůh je uprostřed, bez ohledu na to, co se děje ve světě, Bůh je uprostřed a miluje vás a je tu pro vás.“

„Chci využít tuto chvíli a vzdát čest lidem, které jsme ztratili. Velmi Vás milujeme,“ pokračoval.

Koncert byl vysílán živě na BBC a zúčastnili se ho nejznámější muzikanti planety jako Miley Cyrus, Robbie Williams, Coldplay a Liam Gallagher. Před koncertem uctili přítomní oběti atentátu minutou ticha, kterou vedl biskup David Walker z Manchesteru.

 

Zdroj: Christian Today
Foto: Twitter/BBC

 

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář