BÝT SAMA SEBOU 

Brněnské Centrum naděje a pomoci připravuje v termínech 17. 7. – 21. 7. a 7. 8. – 11. 8. 2023 kurz Být sama sebou. Tento velmi oblíbený týdenní kurz je určený pro dívky ve věku 12 – 18 let.

V kurzu se s dívkami zaměřujeme především na témata, která bývají někdy pro rodiče v komunikaci s dospívajícími náročná. Věnujeme se tématům zaměřeným i na otázky, jak zodpovědně přistupovat k sexualitě, otázkám rozvoje osobnosti a jak budovat dobré vztahy. Nechybí však ani odlehčující témata módy a kosmetiky. To vše předáváme zábavnou a interaktivní formou. Dívky mohou během kurzu zjistit své přednosti a talenty. Objeví také oblasti, ve kterých mohou své schopnosti posunout k lepšímu. Pro rodiče může být důležité, že etické hodnoty jsou předkládány v souladu s křesťanskými principy.

Naším přáním a motivací kurzu je, aby dívky získaly podněty, které jim pomohou například v komunikaci s rodiči a vrstevníky, právě ve složitém období dospívání.  

Pokud by Vás kurz zaujal, přihlášky a více informací nejdete na našich stránkách www.cenap.cz v sekci kurzy pro náctileté.

Zde je též nabídka jednorázového motivačního setkání pro dospívající „Jsem jedinečná“.

Pokud by Vás zajímala jakákoli jiná problematika, které se věnujeme, a se kterou bychom Vám nebo Vašim blízkým mohli pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Jsme tu i pro Vás!

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář