Křesťan dnes

Bývalý satanista se setkal s mocí modlitby a uvěřil v Krista

Bývalý satanista dosvědčil moc křesťanských modliteb a řekl, že mu bylo zabráněno v provádění jeho zlých plánů, když během jedné z jeho misí narazil na skupinu modlitebních přímluvců.

John Ramirez říká, že byl vychován v rodině, která byla ovlivněna čarodějnictvím, a dokonce ho někteří přátelé označili za „Luciferova syna“ kvůli jeho účasti na satanských rituálech, které zahrnovaly zvířecí oběti.

Brzy poté, co se stal nejvyšším knězem v náboženství nazvaném Palo Mayombe, se Ramirez setkal s dívkou, která ho pozvala do kostela a představila ho svým křesťanským rodičům.

Ramirez začal navštěvovat církev a nakonec se uvěřil v Krista během bohoslužby. Nicméně se pak dostal pod četné duchovní útoky krátce poté, co se vzdal čarodějnictví.

Přes tyto útoky si Ramirez udržel svou víru a nyní sdílí evangelium s ostatními. Ve své knize Armed and Dangerous: The Ultimate Battle Plan for Targeting and Defeating the Enemy, (Vyzbrojený a nebezpečný: Bojový plán na rozpoznání a poražení nepřítele) Ramirez sdílí rady o tom, jak křesťané mohou bojovat proti zlu skrze moc Ducha svatého. Ramirez řekl, že napsal knihu tak, aby křesťané mohli získat náhled na to, jak mohou v duchovním boji uplatňovat strategie obrany.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Vysvětlil, že satanismus je silnější, když je používán proti křesťanům, kteří se nemodlí. Vzpomněl si na dobu, kdy se setkal s skupinou věřících, kteří se modlili proti němu, když vykonával čarodejnictví ještě před svým obrácením. „Jsou to ti věřící, to je ta skupina lidí, ti přímluvci, kteří mě duchovně odzbrojili,“ řekl CBN News.

Ramirez řekl, že jeho plán ztroskotal kvůli síle modliteb křesťanů. Nyní vyzývá křesťany, aby rozšířili rozsah svých modliteb a modlili se za školy, sousedství a celý národ. „Během pětadvacetiletého života jsem dokázal dělat zlé věci komukoli a kdekoli,“ řekl Ramirez pro CBN News. „Dnes však to všechno beru za ztrátu, jenom abych získal Krista. Je pro mě vším,“ dodal.

 

Překlad: -mn- Zdroj: Christian Today  Foto: YouTube/Iglesia House of Worship Curaçao

 

 

 

Exit mobile version