CfaN v městě Daloa – Sprchy požehnání

 

Konference ohně začala v městě Daloa na území Pobřeží Slonoviny v dnech 23. až 26 v 6 hodin – dříve než vyšlo slunce! Udivuje nás míra hladu místních pastorů a vedoucích, kteří neváhali přijít v tuto časnou ranní hodinu – někteří přišli pěšky z mnohakilometrové vzdálenosti. Jsou hladoví po Božím Slově a po dotyku z Nebe. Peter Vandenberg a pastor Tyrone Gray sloužili s velkou mocí a pastoři byli nesmírně požehnáni. Zítra na ně budeme klást ruce a modlit se, aby byli ponořeni do Ducha svatého. Vždy je to pro nás jeden z vrcholných momentů týdne.

Večer, několik hodin před začátkem shromáždění, začalo silně pršet. Plocha nasákla vodou a proměnila se v bláto. Byli jsme zvědaví, jak na to zareagují lidé. K našemu překvapení nepřišlo méně lidí – zástup naopak oproti předchozímu večeru výrazně vzrostl. Kázal jsem o moci Ježíšovy krve a požádal jsem pastora Graye, aby mi pomohl modlit se za nemocné a lámat kletby. Stalo se mnoho úžasných zázraků.

 

Jistá žena měla v břichu bolestivý nádor, který jí vyčníval ven z těla. Prodělala tři samovolné potraty, což přičítala právě nádoru. Zašla za šamanem, aby jí pomohl. Ten jí dal speciální talisman, aby ho nosila kolem pasu, což jí ale nijak nepomohlo. Dnes večer během modliteb za nemocné nádor zmizel! Když mi svůj příběh vyprávěla na pódiu, řekla mi, že se chce zbavit svého talismanu. Přede všemi si ho sundala, zahodila ho a vzdávala slávu Bohu!

Žena, jíž za poslední tři roky otekla noha do několikanásobné velikosti oproti normálu, svědčila, že během modliteb otok náhle opadl. Její noha je teď zcela normální.

Starší žena, která byla tři měsíce hluchá, opět slyší.

Muž, který posledních šest let nedokázal chodit, byl uzdraven.

Vyslechli jsme mnoho dalších svědectví… příliš mnoho na to, abychom se mohli o každém zvlášť zmínit.

Prosíme, modlete se za nás. To nejlepší teprve přijde!

Autor: Daniel Kolenda

Zdroj: cfan.eu 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář