Číst můžete i za volantem

Zajímá vás aktuální dění v církvi, rozhovory se zajímavými osobnostmi, biblická zamyšlení a osobní příběhy lidí, ale nebaví vás číst nebo to jednoduše nestíháte? Hledáte způsob, jak dobře využít čas, který trávíte v autě nebo například při vaření či žehlení? Mezidenominační křesťanský měsíčník Život víry ve spolupráci s Rádiem 7 nově nabízí zvukovou verzi časopisu (audioŽV). Všechny „velké“ články z každého vydání (počínaje číslem 2019/5) jsou načteny lidským hlasem.

Nahrávka je k dispozici zdarma jako bonus pro předplatitele elektronické verze časopisu (eŽV), lze ale zakoupit i samostatně jednotlivá čísla, a to např. na www.audioteka.com nebo na www.palmknihy.cz. Články čte Kateřina Hodecová, šéfredaktorka Rádia 7, a její kolegové.

Pokud rádi čtete i posloucháte a chtěli byste mít vždy na vybranou, mohla by vás zaujmout mimořádná akce pro nové předplatitele 3v1. Pokud si Život víry předplatíte do konce července 2019, dostanete k tištěnému časopisu i eŽV a audioŽV zdarma. Více informací o časopisu i akci najdete na www.zivotviry.cz.

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář