Daddy Yankee se loučil s hudební kariérou: „Ježíš žije ve mně a já budu žít pro něj“

Populární latinskoamerický hudebník Daddy Yankee uspořádal v Portoriku koncert na rozloučenou, na kterém zanechal poslední vzkaz o své víře v Ježíše a o novém směru, kterým chce v životě jít.

Koncert, který oficiálně uzavřel jeho kariéru, bylo možné sledovat také na streamovacích platformách, díky kterým se dostal do všech koutů světa.

„Portoriko, nyní jsme připraveni rozloučit se s mou hudební kariérou tak, jak si zaslouží. Bude to můj největší úspěch, být se svými lidmi a se všemi, kteří navštívili můj krásný ostrov na můj odchod do důchodu,“ řekl podle Evangelical Focus. 

SOUVISEJÍCÍZpěvák Sean Feucht o ukradené kytaře: Zloděj právě odevzdal svůj život Ježíši

Na koncertě, který nazval „Cílovou rovinkou“, ho doprovodili další umělci, například Rauw Alejandro, Luis Fonsi, Zuleyka Rivera a Dj Luian.

Nová cesta

Poté, co Ramón Luis Ayala Rodríguez představil písně, které z něj udělaly jednoho z nejúspěšnějších umělců v historii tohoto žánru, zdůraznil, že „žít úspěšný život není totéž jako žít život s jasným cílem. Dlouho jsem se snažil zaplnit prázdnotu ve svém životě. Občas se zdálo, že jsem šťastný, ale něco mi chybělo, aby mě to naplnilo. Musím přiznat, že tyto dny jsou pryč,“ poznamenal. 

„Někdo může zaplnit prázdnotu, kterou jsem cítil. Uvědomil jsem si, že jsem pro všechny někým, ale bez něj jsem ničím. Léta jsem cestoval po světě, získal mnoho ocenění, potlesku a uznání, ale pochopil jsem, co říká Bible: Co je člověku platné, že získá celý svět, když ztratí svou duši? Proto dnes večer přiznávám a nestydím se celému světu říct, že ve mně žije Ježíš a já budu žít pro něj,“ dodal umělec.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 10. prosince 2023 Foto: Facebook – Daddy Yankee

https://evangelicalfocus.com/culture/24584/daddy-yankee-says-goodbye-to-the-stage-jesus-lives-in-me-and-i-will-live-for-him

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář