Darlene Zschechová podrobně popisuje obtížné období ve svém životě poté, co opustila Hillsong a bojovala proti rakovině

Sydney – Australská zpěvačka Darlene Zschechová, která napsala více než 100 křesťanských písní včetně Shout to the Lord, popisuje ve své nové knize podrobnosti o těžkých zápasech života.

V knize Zschechová hovoří o Boží věrnosti, když se s rodinou musela vyrovnat se šokující skutečností, že jí byla diagnostikována rakovina poté, co opustila Hillsong Church, aby založila nový sbor. Informuje na svých stránkách The Christian Post.

Australská zpěvačka a skladatelka začala hudební kariéru v Hillsongu, ale po 25 letech odešla se svým manželem Markem založit sbor Hope Unlimited Church.

Předtím, než jí lékař oznámil, že má rakovinu, její rodina již zpracovávala informaci, že u jejich vnuka byl diagnostikován autismus. Zschechová se svěřila s popisem všech překážek, s kterými se potýkala. Tuto část knihy popsala jako nejtěžší.

„Stačí, když bojujete s názory lidí na autismus a poté na cestě života čelíte rakovině. Tyto okamžiky byly při psaní nejtěžší,“ řekla pro Christian Post. „Je to velmi osobní, píšu o své rodině, svých dětech, dívám se, jak moje děti trpí.“ Tuto kapitolu knihy nazvala Poušť.

„Myslím, že všichni máme své pouště,“ řekla s odkazem na rok 2013, kdy se poprvé dozvěděla, že má rakovinu. „Všichni prožíváme zimy a jsou skutečně nezbytné. Zima je nutné roční období. V zimě se stanou věci, které se v létě stát nemůžou. Najít tu krásu pouště – to byla těžká kapitola,“dodala.

Ve své třicetileté kariéře Zschechová také napsala písně Victor’s Crown, In Jesus’ Name, Worthy Is The Lamb a At The Cross. Její písně jsou pravidelně zpívány v kostelích po celém světě.

Australská zpěvačka nalezla Boha, když jí bylo 15 let. V té době trpěla bulimií a otázkami identity. „Téměř o rok později jsem se setkala s Bohem mnohem hmatatelněji, bylo to setkání se Svatým Duchem. Nevěděla jsem, že s tím někteří lidé nesouhlasí, byla jsem jen holka, která hledala více,“ prohlásila.

Její setkání se Svatým Duchem „osvětlovalo“ něco uvnitř, co popsala jako lampu, která byla konečně zapojena. Zschechová řekla, že v jejím vnitřním člověku se rozsvítilo světlo a dokonce i bible se jí stala jasnější.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

 

-mn-  Foto: Facebook.com

 

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář