Dcera Billyho Grahama varovala kresťany, aby byli připraveni na „vytržení“

Anne Graham Lotzová varovala křesťany, aby se připravili na vytržení a uvedla, že se tyto událost, mohou uskutečnit kdykoliv. V článku publikovaném na internetové stránce Evangelizační asociace Billyho Grahama Lotzová popsala vytrhnutí jako „výlet“, na který by si lidé měli vyčlenit „čas, myšlenky a energii“.

Dcera Billyho Grahama napsala, že Bible radí všem následovníkům Ježíše, aby byli připraveni. Popsala tuto událost jako něco, co se uskuteční nejen tehdy, když věřící po smrti přijdou do nebe, ale i jako událost na konci lidské historie.

Podle Lotzové by věřící v tomto věku mohli být jedinou generací v historii, která nebude podléhat jisté smrti, které podlehly miliardy jiných. „Je nám řečeno, že věřící v poslední generaci nezažijí fyzickou smrt, ale budou vytrženi a setkají se s Ježíšem ve vzduchu a sjednotí se s milovanými, kteří zemřeli v Kristu a kteří šli k Bohu před námi,“ zdůraznila.

Lotzová též vyzývala Američany k modlitbám za národ v souvislosti s národním dnem modliteb, který v USA proběhl 4 května. „Potřebujeme Boha – náš národ se rozpadá … rozpadá se pro hněv, anarchii, rozdělení,“ řekla. „Zdá se, že polarizace paralyzuje naši vládu,“ pokračovala Lotz.

 

Zdroj: Christian Today
Foto: Facebook

10 Komentáře

 1. Je pravda, že připraveni máme být stále. A to ne kvůli tzv vytržení, ale proto, že právě smrt může přijít kdykoli. Vytržení je hypotéza kupodivu rozšířená v evangelikálních kruzích jinak kladoucích důraz na Bibli. Toto je také údajně z Bible, ovšem je to pouhá smyšlenka.

  Odpověď
   • Nefantaziroval, popisoval udalosť na konci časov, kedy príde Pán Ježiš a bude bojovať proti antikristovi ktorý napadne Jeruzalem. Čítajte Daniel 11. a 12. kapitola, Lukáš 21. kapitola…
    Bozie slovo o tejto udalosti hovorí na mnohých miestach, nielen v Zajveni Jána, napríklad aj Ezechiel 38. a 39. kapitola
    maly urivok:
    ““Po mnohých dňoch budeš vyzvaný, v posledné roky prídeš do krajiny, ktorá unikla meču, k ľudu zhromaždenému z mnohých národov – totiž na izraelské vrchy, ktoré boli stálym zboreniskom – a ktorý je teraz vyvedený z národov; všetci bývajú bezpečne.“”
    ‭‭Ezechiel‬ ‭38:8‬ ‭SLB‬‬
    Koho bude prenasledovať antikrist? Neveriacich ľudí? Pán nerobí rozdiely. Alebo si niekto mysli že jedno budú vytrhnutí a druhí tu ostanú so židmi, ktorí až potom pochopia?
    Podobenstvo o 10 pannach hovorí že dvere sa zavrú a nebude už čas milosti, bláznivé panny budú počítané so svetom na večné odlúčenie od Boha..

    Odpověď
 2. Bděme nebo nevíte v kterou chvíli přijde Pán.Hypotéza je výplod lidské mysli která tápe.
  Duch svatý je na zemi aby nás uvedl do Boží pravdy a né lidské. Žid.11,1 /čti 1-40/

  Odpověď
 3. 1 Tes. 4:15-18:
  „Máme pro vás slovo od Pána: My, kdo se dožijeme Pánova příchodu, nepředejdeme ty, kdo zesnuli. Ozve se burcující povel, hlas archanděla a Boží polnice, sám Pán sestoupí z nebe a tehdy jako první vstanou mrtví v Kristu. My živí budeme spolu s nimi uchváceni do oblak vstříc Pánu; potom už budeme s Pánem navždycky. Povzbuzujte se navzájem těmito slovy. “
  Toto píše apoštol Pavel, ne jako jen svůj názor, ale jako „slovo od Pána“ – tedy prorocké zjevení. A vyjadřuje se dost určitě a jasně. Zní to fantasticky? Možná. Ale kdo nesouhlasí – nesouhlasí s Písmem. Co k tomu dodat?

  Odpověď
 4. To nie je len myšlienka je to napísané v 1Tesalonicanom4:14-17, 1.korintanom15:51, a sam Pán Ježiš o tom hovorí v Evanjeliu Jána 14:1-3

  Odpověď
 5. Vzdy, ked sa deje na svete akakolvek katastrofa, tak vylezie nejaky krestansky fanatik a cituje bibliu a kaze o konci sveta a prichode Jezisa. Ludstvo toto pocuva uz 2000 rokov a nikdy sa nic nestalo. Toto sa zopakuje aj teraz. Rad by som pocul tuto pani, ako bude o rok vysvetlovat tieto svoje katastroficke vizie. Uz Jezisovi sucasnici ocakavali koniec sveta a ten neprisiel doteraz, takze tieto smiesne predpovede by si mala nechat pre seba, je to len strasenie ludi, aby sa utekali schovat pod sukne cirkvi, ktora si z biblie spravila trhaci kalendar a kasicku na svoje mocenske ambicie.

  Odpověď
  • Ako si pisal, krestania ocakavaju Jezisov prichod uz 2000 rokov, ale zial, nik nevie dna, ani hodiny. To, ze teraz sme svedkami pandemie neznamena automaticky, ze tento rok nastane koniec..ale pokial studujes bibliu, vies, ze pred tym, nez sa vrati Pan, musia byt spknene urcite podmienky, pre Jeho prichod.. evangelukaly rozlisuju 2 prichody..jeden tajny, kedy sa Jezis vrati tajne na oblaky po svoju cirkev (tzv.vytrhnutie, rapture) a druhy prichod, kedy ho uvidi kazde oko a uskutocni sa na konci suzenia(pouzivam formulacie z biblie, preto to znie cudne:D) podmienky pre tajny prichod, su uz naplnene, cize uz moze Jezis prist kedykolvek, bez ohladu na pandemiu, ci inu katastrofu a preto ho ocakavame, ale hovorim, nikto nevie kedy to bude, cize to moze byt dnes, alebo o 30 rokov.. kedze su uz vsetky podmienky splnene, a svet sa ubera, kade sa ubera, ocakavame to v nasej generacii, ale myslim, ze sa neda vylucit, ze to tak nebude..akokolvek, ked sa to stane, spomen si na toto a budes vediet, ze Kezis je Boh

   Odpověď
 6. Katastrofické vízie a smiešne predpovede ?
  Pre kresťana je to tá najúžasnejšie vec, pre ktoru zil cely svoj zivot – stretnutie s Ježišom a nasledne vecnost v Bozej pritomnosti.
  Co ludske oko nevidelo, ucho nepoculo a na srdce cloveka nevstupilo, co Boh pripravil pre tych, ktori Ho miluju…citát z biblie.
  Avsak pre tych, ktorym to bolo smiesne, to bude skutočná katastrofa.
  Ak niet Boha, potom je to jedno, ale ak je Boh, v ktoreho krestania veria, lebo ho poznaju, potom to krestania vyhrali.

  Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář