Dcera Billyho Grahama vidí za útokem Turecka proroctví z Ezechiele

Dcera Billyho Grahama evangelistka Anne Lotzová věří, že rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa stáhnout jednotky ze severovýchodní Sýrie, čímž umožnil tureckým silám vpadnout do regionu, by mohlo vyvolat událost prorokovanou v 38. kapitole proroka Ezechiele.

Během televizního programu v Jim Bakker Show Lotzová uvedla, že se obává o kurdské spojence, křesťany a další obyvatele žijící v severovýchodní Sýrii.

„Jako spousta dalších lidí se ptám, co se to ve světě děje?“ poznamenala.

Autorka knih a dcera populárního amerického kazatele si myslí, že Bůh možná používá Trumpa, „ať už to opravdu ví nebo ne“.

„Věřím, že Bůh tyto lidi používá stejně jako krále Kýra nebo jiné postavy ve Starém zákoně,“ vysvětlila. „Pomyslela jsem si, co když Bůh způsobil, aby šel proti všem svým rádcům, všem vojenským velitelům a udělal něco, co Bůh chtěl, aby udělal – ať už to ví, že je to Bůh nebo ne?“

Lotzová vysvětlila, že ačkoli „není odborníkem na proroctví,“ Trumpovo rozhodnutí by mohlo vyvolat válku prorokovanou v Ezechielovi 38, která „se dosud neuskutečnila,“ informuje CBN.

„Předpovídá se válka, která se zatím nikdy nestala,“ řekla. „Když Gog, o kterém někteří lidé věří, že je to Putin – přitáhne ze severu a sjednotí se s Tureckem a Sýrií… a Súdánem a Libyí, pak povstanou a zaútočí na Izrael.“

Ruský prezident Vladimir Putin spolu s Recepem Tayyipem Erdoganem připravili podmínky příměří a obě země se dohodly, že vojska obou zemí budou dohlížet nad příměřím a hlídat bezpečnostní zónu v severovýchodní Sýrii.

Lotzová věří, že tato dohoda by mohla mít důsledky pro proroctví na konci času a vyzývá věřící, aby se modlili za Blízký východ a za mír v Jeruzalémě. „Je čas se modlit za mír v Jeruzalémě,“ řekla.

„Je to velmi kritický čas pro izraelský národ a já věřím Božímu slovu, když říká, že Bůh žehná těm, kdo žehnají Izraeli a jeho lidu. Takže jim můžeme žehnat skrze naše modlitby. Modlete se za Boží vedení. Modlete se za Izrael,“ dodala na závěr.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 14. listopadu 2019  Foto: YouTube – Anne Lotzová

Tags: ,,,,,

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář