DEVÁTÝ ROČNÍK BIBLICKÉ KONFERENCE

Název letošní konference zní:
Rodina ve 21. století

3.6. – 6.6. 2021, Kroměříž

V historii lidstva bychom našli asi jenom málo institucí, které ovlivňuji společnost tak, jako rodina. Jinak tomu není ani v dnešní době. Biblické pojetí rodiny dnes čelí tlakům, které nás nutí předefinovat význam a složení rodiny či role jednotlivých členů rodiny. Jak může biblické pojetí rodiny dnes obstát?  Měl by křesťan ve 21. století ještě trvat na biblických hodnotách, které nemají pro člověka dnešní doby mnohdy žádnou hodnotu? Nebo bychom měli být v tomto ohledu progresivnější? 

Ačkoliv pandemická situace ani tento rok neumožnila osobní příjezd bratra P. Washera, konferenci jsme pro vás připravili v ONLINE formátu. Ta proběhne dle programu v pátek (4.6.) a sobotu (5.6.) ONLINE na YouTubebovém kanále Českého biblického institutu. Přístup k online přenosu bude ZDARMA

Hlavní řečníkem bude Paul Washer, který uvěřil v Krista při studiu na Texaské Univerzitě. Po promoci se odstěhoval do Peru, kde deset let sloužil jako misionář. Tam také založil misijní společnost HeartCry, jejímž cílem bylo podporovat peruánské zakladatele sborů. Služba se rozrostla tak, že v současné době podporuje misionáře v Africe, Asii, Evropě, na Blízkém východě, v postsovětských zemích a v Severní i Latinské Americe. V této organizaci slouží Paul i nadále. S manželkou Charo mají čtyři děti: Iana, Evan, Rowana a Bronwyn.

Bližší informace naleznete na webu http://biblickakonference.cz/.

Těšíme se na vaši účast!

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář