Do Prahy přijíždí Terl Bryant

Na pozvání Církve bez hranic přijíždí do Prahy ve dnech 22. – 23. února 2020 světově uznávaný hudebník a duchovní motivátor Terl Bryant. Vystoupí v rámci konference Proměny 2020, kde povede seminář a zúčastní se sobotního tvořivého večeru chval.

Terl nechal školy ve svých 16 letech, aby si splnil rock’n’rollový sen, stát se bubeníkem. Od svých dvaceti let cestoval po Kalifornii, kde zažil svoji proměňující zkušenost, která ho přivedla k víře v Ježíše Krista a jeho život se změnil.

Již více než 30 let kombinuje práci bubeníka a učitele. Při své práci rád sdílí svou víru v Ježíše Krista. Terl také pravidelně pracuje s Grahamem Kendrickem, je zakladatelem Psalm Drummer a Psalm network, napsal a produkoval 5 alb s chválami a je autorem knihy Heart to Drum. Během své dlouhé kariéry nahrál více než 200 alb a má za sebou několik desítek mezinárodních turné.

Terl Bryant, video pozvánka

Chystáte se na Proměny (21.-23.2. 2020)? Hlavní řečník Terl Bryant pro nás natočil prima video pozvánku! Vstupenky za 200Kč pouze do konce ledna. V únoru za 300Kč, na místě za 400Kč. Kupujte on-line zde: https://akce.proboha.cz/event/promeny-2020-worship-art/ Těšíme se na viděnou!

Zveřejnil(a) CBH Praha dne Neděle 26. ledna 2020

Mezi jeho úspěchy patří turné a alba pro Johna Paula Jonese (z Led Zeppelin). Spolupracoval s velikány jako jsou Iona, Barbara Dickson, Maddy Prior, Steve Taylor, Matt Redman, Peter Murphy, Robin Mark a mnoho dalších. Je držitelem světového rekordu v Guinnessově knize za nejdelší bubenické vystoupení (drumroll), v roce 2005 a držitelem britského titulu Nejrychlejší bubeník na světě, v roce 2004. Terl je ženatý s Jules, mají šest dětí a žijí v Sussexu v Anglii.

Pokud chcete zažít Terla v akci, a to jak jako řečníka, tak jako bubeníka, přihlaste se na konferenci a přijďte si užít jedinečnou akci se zaměřením na Worship and Art. Zde můžete zakoupit vstupenky se slevou v předprodeji. Na místě bude možno zakoupit jednotlivé vstupy jen v případě, že se nevyprodá celá kapacita sálu v předprodeji.

Proměny 2020

Konference Proměny je již mnoho let tradiční únorovou konferencí Církve bez hranic v Praze. Pro rok 2020 jsme zvolili hlavní téma Worship & Art. Hudba a umění je silný nástroj, skrze který vnímáme mnoho pocitů. Je to rovněž nástroj, skrze který k nám promlouvá Bůh. Celá historie církve je protkána uměním. Malíři, hudebníci, herci a mnozí další profesionálové byli nedílnou součástí toho, co Bůh na této zemi v minulosti dělal. Křesťané rádi poukazují na zkaženost různých aspektů společnosti, ale ne vždy dělají něco pro to, aby věci vypadaly jinak. Tradičně skrze konferenci Proměny chceme povzbuzovat věřící lidi, aby se nebáli veřejného sektoru. Chceme povzbuzovat k tomu, aby v politice, školství, zdravotnictví, ale stejně tak v médiích a umění zněl hlas těch, kteří postavili svůj život na víře v Pána Ježíše Krista.

Během víkendu 21. – 23.února 2020 se sejdou křesťané herci, umělci, hudebníci a výtvarníci, aby společně tvořili, povídali si a inspirovali ostatní k většímu zapojení věřících lidí v umění okolo nás. Můžete se tak těšit na herce Pavla Hromádku ze Slováckého divadla v Uherském Hradišti nebo herce Martina a Nelu Cikánovy z Pražského a Mosteckého divadla. Výtvarník Aleš Novák připravuje workshop malování a bude uvádět vernisáž výstavy obrazů křesťanských umělců. Režisér a producent Martin Benc připravuje seminář o tom, jak správně točit filmy. Hlavní host a řečník konference Terl Bryant z Británie povede spolu s Ondrou Malinou a dalšími hudebníky sobotní večer tvořivého uctívání.

Konference není ale určena primárně umělcům. Chceme napomoci k většímu propojení světa církve a umění. Být věřícím umělcem může být někdy náročné, protože sekulární svět umění vás úplně nechápe, ale stejně tak se můžete cítit v církvi. Cílem a vizí letošní konference je sdělit církvi, že potřebujeme profesionální umělce. Chceme, aby církev byla opět oslovena a ovlivněna uměním, které vychází od autora umění a největšího tvůrce všech dob, samotného Boha. Zároveň chceme říct všem umělcům, nebojte se církve, církev stojí za vámi, modlí se za vás a podporuje vás. Tvořte odvážně a profesionálně. Rozvíjejte svůj dar, který do vás stvořitel vložil. Jste odrazem Boha na této zemi.

Vstupenky na konferenci můžete zakoupit prostřednictvím tohoto odkazu. Vstupenky jsou v předprodeji prodávány za 300 Kč. Na místě bude možno zakoupit vstup na jednotlivé programy jen v případě, že se nevyprodá kapacita sálu v předprodeji. Informace a program najdete zde na stránkách Církve bez hranic.

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář