Ergonomické a komfortní židle nejen do kostelů

Kvalitní konstrukce, testovaná ergonomie, pohodlnost a variabilita jsou jen některé atributy, které odlišují moderní měkké židle vhodné do chrámů, domů smutku, malých divadel nebo kaváren od ostatních.

Lavice v kostelech se používaly po staletí. Dokreslují sice atmosféru prostoru a celistvost celého interiérového vybavení, ale doba se mění, přináší vylepšení a větší komfort. Zejména pokud se jedná o menší prostory, bude vhodné umístit tam komfortku – „meditující dámu“, kostelní židli Zoe.

Vzhledem k tomu, že byly použity moderní a estetické materiály stávají se vyhledávanějšími a mnohem komfortnějšími zejména při delším sezení.

Židle, která potěší i maličké

Kostelní lavice a židle s označením Zoe potěší o to víc. Člověk se v ní cítí, jakoby seděl v křesle. Pokud se mladší ročníky jen tak nedají přesvědčit k aktivitám s delším sezením, stačí, když jednou vyzkouší Zoe. Domů budou odcházet, kvůli vynikajícímu sezení, s pláčem. Když jsou děti ještě malé, vejdou se na širokou, pohodlnou židli i dvě.

Všudypřítomné praktické detaily

Její maximální funkčnost je zajištěna vynikajícími a praktickými doplňky. Jedním z nich je háček na kabelky umístěný na levé straně a vedle něj, asi uprostřed židle je praktická kapsička vhodná například na zpěvník. Poslouží každému hostu, sedícímu vždy vzadu za židlí. Sklopný pultík potěší každou aktivní osůbku, která se může pohodlně rozložit i se sešitem a zapisovat si cenné poznámky.

Systém spojovatelnosti do řady s efektem lavice, který je namontován na kostelní židli, zajišťuje možnost spojit židle tak, aby se neodsouvaly jedna od druhé.

Kvalitní rám a konstrukce lavice

I rám židle byl sestrojen tak, aby vydržel dlouhodobou zátěž řadu let. Speciální test na ergonomii skončil nejlépe, jak mohl. Sezení tedy splňuje všechny aspekty optimálního sezení. Proto se nemusíte bránit výběru, pokud chcete vyřešit dlouhodobé sezení do prostoru, budou optimální. Bez problémů se židle mohou použít i v exteriérech, vděčí za to speciální práškové barvě s názvem „Antigue Bronze“, která je nanesena na rámu židle. Po skončení exteriérové akce se mohou židle pěkně poskládat jedna na druhou, díky jejich výborné stohovatelnosti.

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář