Evangelikální lídři, včetně Bonnkeho, se setkali s prezidentem Brazílie ve Washingtonu

Washington – Evangelikální vůdci z USA se v úterý setkali s novým prezidentem Brazílie Jairem Bolsonarem – konzervativním křesťanem – a hovořili o budoucnosti země.

Podle CBN News se pastoři, ředitelé a vedoucí představitelé křesťanských organizací – včetně Pata Robertsona, Reinharda Bonnkeho a Joela Rosenberga – sešli s Bolsonarem, aby se za něj a jeho zemi modlili. Diskutovali také o politice a důležitosti dodržování tradičních křesťanských hodnot.

Časopis Charisma Magazine uvádí, že schůzku zprostředkovala televize Christian Broadcasting Network – Bolsonaro prohlásil, že chce přesunout Brazílii z liberální „levicové, šikmé“ politiky směrem ke konzervativnějším hodnotám.

Mezi věci, které chce udělat, Bolsonaro uvedl, že by rád přesunul brazilské velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma, posílil vztah Brazílie s Izraelem, posílil legislativu, která chrání nenarozené děti a zvrátil dopady socialismu na Brazílii.

Podle CBN News se Bolsonaro také dotkl současné krize ve Venezuele, jíž chce i nadále poskytovat pomoc.

Zakladatel CBN Pat Robinson se modlili: „Modlíme se, Pane, za pomazání Duchem svatým prezidenta Bolsonara. Kéž má moudrost, aby slyšel hlas, ať se otočí doprava nebo doleva.“

„Včera jsem byl ve Washingtonu D.C., abych se setkal a modlil se za prezidenta Jaira M. Bolsonara s dalšími evangelikálními vůdci. Byly to skvělé a mocné momenty. Je to prezident, který se nestydí přiznat k Ježíši. Bůh žehnej Brazílii, napsal na sociální síti R. Bonnke.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Foto: TWITTER/JOEL ROSENBERG

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář