Facebook bezdůvodně zablokoval desítky křesťanských stránek s miliony fanoušky

 

Facebook zablokoval kolem 18. července téměř dvě desítky katolických stránek, některé měly miliony fanoušků, informovaly o tom noviny The Christian Post.

Katolická tisková agentura uvedla, že 21 katolických facebookových stránek, o nichž je známo, že jsou zablokovány, má sídlo v Brazílii. Stránka „Ježíš a Marie“ měla více než 1,7 milionů fanoušků. Administrátor stránky Godwin Adadzia z Ghany řekl, že si není vědomí žádného porušení pravidel Facebooku. Účet facebookové stránky „Hrdý katolík“, který měl 6 milionů fanoušků, byl také zablokován bez jakéhokoliv vysvětlení administrátorovi stránky.

Facebook neodpověděl na dotazy novinářů, moderátor americké televizní stanice Fox News Todd Starnes  však nabízí vysvětlení. „Vzpomeňte si, že Facebook má temnou historii blokování konzervativních a křesťanských stránek,“ napsal.  „Doufejme, že lidé víry stojí na straně katolíků, kteří se pokoušejí přesvědčit Marka Zuckerberga, aby obnovil jejich stránky, protože by jednoho dne Facebook mohl zablokovat baptistické nebo luteránské stránky.“

Několik dalších křesťanských stránek bylo také zablokováno kvůli konzervativnímu pohledu v otázkách LGBT komunity. Pastor Rich Penkoski, administrátor populární Facebook stránku „Warriors for Christ“, řekl začátkem tohoto měsíce pro noviny The Christian Post, že jeho účet byl zablokován poté, co kritizoval LGBT duhovou ikonku na Facebooku.

Zuckerberg, který je zakladatelem společnosti Facebook, se v roce 2016 setkal s konzervativními vůdci ve Spojených státech, aby je ujistil o neutralitě Facebooku po podezření, že jsou cenzurovány konzervativní informace. Konzervativci však tvrdí, že cenzura Facebooku pokračuje dál.

 

-mn-

Foto: Marka Zuckerberga,  Flickr/ Brian Solis

3 Komentáře

  1. Únia mužov - Hnutie rodín

    Křesťané jsou dnes pronásledovaní, diskriminovaní a vyhlazovaní genocídou v EU a USA proto, že neuznávají nadřazenost degenerace a diktatúru degenerantov nad obyvatelstvem. Faktem ale je, že normální evoluční část obyvatelsva EU a USA se nedokáže bránit. Jsou jako hovězí dobytek, protože byli vychování femnistickou politikou v rodinách, které jsou už několik generací více podobné na vztahy mezi hovězím dobytkem a dokonce hermafrodity.

    To a víc učí náš pan učitel Ing. L. Balvín – moderní Sokrates, Mojžíš, sv.Pavel, J. Hus, Komenský, Štúr …

    Odpověď
  2. Křesťané nejsou v žádné případě pronásledováni ani utlačováni či dokonce vyhlazováni to je prach sprostá lež, kterou nemůžete argumentovat . Spíš bych to vyděl z opační stránky Např.: KKK-Ku Klus Klan který pronásledoval obyvatele Ameriky tmavé pleti a to prosím nebylo za dob předminulého století ale dokonce až v roce 1940.A to ani nemluvím o tragédii v Jižní Americe kde křesťané hromadně vyvražďovali tamní Indiány a pálili a ničili jejich texty a stavby. A přiřazovat lidské vztahy(do kterým vám nic není) nových generací za hovězí čí dokonce nazvat jedince hermafroditem je urážka která nemá obdoby.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář