Festival Burning Square z Kroměříže představuje program a vystupující

 

V Kroměříži se v sobotu 16. 9. 2017 uskuteční jednodenní open air festival s názvem Burning Square. Ve druhém ročníku této akce budou pro návštěvníky připraveny celkem 3 scény.

Scéna s označením Stage 1 se bude nacházet na Velkém náměstí. Věnovaná bude koncertním vystoupením. Právě na této scéně bude v 15:00 hod. festival zahájen a následně zde vystupí kapely ONMY, Way To Go, Hero, Noemiracles a ESPÉ.

Plakát festivalu Burning Square
Plakát festivalu Burning Square

Jako doprodný program budou přichystány workshopy, kavárna, poradenský stan a info stan. Pro děti bude připraven dětský stan s kreativní dílničkou a skákací hrad.

Druhá scéna, pojmenovaná Stage 2, bude před Arcibiskupským gymnáziem. Scénu otevře vystoupení formace Brno Worship. Následný program bude věnovaný diskuzi „Víra v každodením životě z různých úhlů“ a svědectví Petra Jaška, který si prošel vězením v Súdánu. Jako doprovodný program budou připraveny vybrané workshopy.

Stage 3, umístěná do prostor Starého pivovaru, bude vyhrazena modlitbě chval a letošní novince – Burning party, která se bude konat po zakončení programu na předchozích dvou scénách.

Akce se koná za každého počasí, vstup je volný. Podrobné informace jsou uvedeny na internetových stránkách www.igniteprojekt.cz/bs. Aktuality jsou průběžně uveřejňovány na sociální síti Facebook. Festival pořádá Ignite projekt (IGNT projekt z.s.).

Tags: ,,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář