Fundamentalistický křesťanský web varuje před koncem světa

 

Fundamentalistická křesťanská stránka cituje důkazy z Bible, že konec světa je blízko. Stránka Sings of End Times (Znamení o konci časů) vychází ze záznamů dokládajících nedávné přírodní katastrofy a došla k závěru, že žijeme v posledních letech před koncem světa.

Web poukazuje na různé „znamení“, které označují bezprostřední druhý příchod Ježíše Krista. Patří mezi ně přírodní katastrofy, zemětřesení, násilí, sexuální nemravnost a pronásledování křesťanů. „V žádné době nebyly tyto události evidentní na tolika různých místech a s takovou frekvencí a intenzitou. Naše generace je první generací, při níž se plní všechna biblická znamení. Není pochyb o tom, že žijeme v posledním čase,“  tvrdí web.

Stránka Signs of End Times také poukazuje na neobvyklé úmrtí milionů netopýrů a včel, a cituje různá biblická proroctví. „Bůh nám dává spoustu varování prostřednictvím těchto znamení. Budeme bez omluvy v případě, že na nás den Kristova návratu přichází jako zloděj v noci a najde nás nepřipravené. Musíme dbát znamení a připravit se.“

Redakce Křesťan Dnes doporučuje článek od Billyho Grahama: Žijeme v posledních časech?

 

Zdroj: Christian Today

Foto: Pixabay

Redakce Křesťan Dnes doporučuje článek od Billyho Grahama: Žijeme v posledních časech?

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář