Herec z filmu God’s Not Dead se ptá, proč Hollywood ignoruje 100 milionů věřících

Herec a producent David A. R. White, který se objevil například ve filmu God’s Not Dead, se ptá, proč Hollywood ignoruje velkou část amerických věřících.

„Existuje statistika, která říká, že 100 milionů lidí jedou měsíčně zajde do církve. Hollywood dlouhou dobu zapomínal, že lidé touží po víře, touží se dívat na filmy, které povznášejí a inspirují lidského ducha,“ uvedl White. Podobné snímky podle něj v poslední době získávají na popularitě. „Čím dál více si uvědomujeme, že to je něco, co lidé chtějí,“ doplnil.

White už dříve v rozhovoru po The Christian Post promluvil o své cestě víry a o společnosti Pure Flix Entertainmen, kterou spoluzaložil. Když herec poprvé přišel do Los Angeles, bylo mu devatenáct let. Víra pro něj už tehdy byla základním kamenem, o který se opíral – a je tomu tak i po téměř třiceti letech v showbusinessu. „Dnes je moje víra středobodem mé kariéry. Rozhodnutí pečlivě promýšlíme a modlíme se za ně. Naše víra řídí směřování Pure Flix a naše ambice a cíle,“ vysvětlil White.

David A. R. White představil také nový film God’s Not Dead: A Light in Darkness, který právě přišel do amerických kin. Podle Whita se zabývá obtížnými otázkami, jako například zda je Bůh dobrý za všech okolností. Cílem filmu je přimět lidi ke vzájemné komunikaci. „Žijeme v temné, socio-politicky rozdělené době, kdy to vypadá, že mnoho lidí křičí a nikdo neposlouchá. Tento film je snad propojí a otevře konverzaci,“ prohlásil herec o novém snímku.

První díl z volně navazující série God’s Not Dead v roce 2014 během úvodního víkendu vydělal 9,2 milionů dolarů. Druhý díl za stejnou dobu přinesl 7,6 a třetí 2,6 milionu dolarů.

 

Autor: -kg- Zdroj: Christian Post Foto: screenshot, producent David White (na obrázku vpravo) na TV stanici FOX NEWS

Kategorie: Kultura

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář