Hledáte hit podzimu? Kapela WAY TO GO vydává nový singl.

Možná ji znáte, možná ještě ne. Důležité však je, že skupina Way to go nově představuje zamilovanou píseň “V jehličí”.

Ta se stala první vlaštovkou, která z připravovaného alba spatří světlo světa. Way to go se však rozhodli milostný příběh dvou lidí posunout ještě o kousek dál a přicházejí tedy navíc s originálním klipem, jenž vzešel z dramaturgicko-režisérského pera Janky Ryšánek Schmiedtové.

Abychom Vám neprozradili podstatu klipu, tak řekneme jen toto: “Je to příběh dvou tanečníků, kteří k sobě nevědomky hledají cestu.” Jestli se jim to podaří, nebo nakonec odtančí každý svým směrem, to se nechte překvapit 25. září 2020, kdy tento klip oficiálně vychází.

Natáčení proběhlo v ulicích Ostravy ve spolupráci s tanečníky Anežkou Knotkovou Sergio Mendez Romerem. Kamery a střih zajistilo Studio FILM21 pod vedením Adama Parmy. Stejně tak neméně důležitou roli při natáčení hrál producent Lukáš Hradil. O kostýmy a líčení se poté postarala módní návrhářka Puma Stauder.

Way to go o singlu říká: „Píseň V jehličí je hravým vyznáním dvou lidí, kteří k sobě postupně nacházejí cestu. Spolupráce s realizačním týmem nám pomohla vytvořit něco nového a svěžího, co bychom chtěli přenést do svých dalších písní.”

Puma Stauder, módní návrhářka

“Way to go!!! je mladá progresivní talentovaná kapela, jejich písně pohladí na duši a já přeji těmto fešákům úspěchy. Ať vás múzy stále líbají.”

Lukáš Hradil, produkce všeho druhu

“S kapelou Way To Go spolupracuji rád, protože je to pro mě přínosem z více důvodů. Je to parta kluků se stále mladistvým elánem, kteří umí docela dobře hrát a také zpívat, vědí, co chtějí a také mají dostatek pokory k tomu, aby se nechali vést dále a netrvali vždy na tom, že jejich názor je za každou cenu ten nejlepší. Tato kombinace je vynikajícím předpokladem pro další rozvoj skupiny, která má podle mě v prostředí, ve kterém se pohybuje, docela slušnou perspektivu. Vždy se těším na setkání s nimi a pokaždé jsem zvědav, jakým směrem se dále vydají. Pokud budu moci, rád bych v tom byl pomocí a povzbuzením zároveň.”

Janka Ryšánek Schmiedtová, režisérka a autorka klipu

“Jsou zkušenosti dobré a špatné. A pak ty vypadající šíleně a následně překvapivě skvělé. Jako točit klip s kapelou Way to go. Pět talentovaných mladých mužů se smyslem pro muziku i humor, to se jen tak nevidí. A hra- je jim to. A myslí jim to. A mají tah na branku i srdce a duši na správném místě, za mě krása!”

Facebook: https://www.facebook.com/waytogoband/
Instagram: https://instagram.com/waytogoband?igshid=1j7s7dsxh39r5
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcgM5S1K2QtsFltGxw3ToeA
Web: www.waytogoband.cz
Kontaktní osoba: Jožka Balada, tel: 606787031, email: waytogo.band@gmail.com

Krátká ukázka chystaného klipu

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář