Na Horním hradu Hauenštejn se koncem ledna uskuteční seminář Víkend pro chlapy s Kenem Wilsonem

 

Od pátku 20.1. do neděle 22.1.2017 se prostorách Horního hradu Hauenštejn na karlovarsku uskuteční víkendový seminář Víkend pro chlapy s Kenem Wilsonem. Informuje o tom pozvánka na sociální síti Facebook.

screen-shot-2016-11-30-at-06-42-06Program semináře zahrnuje biblická vyučování, modlitby, čas pro osobní ztišení, setkání s přáteli a novými lidmi a pěší výlet po okolí.

Místem konání akce je částečně zrekonstruovaný Horní hrad Hauenštejn. Vyučování probíhají v loveckém sále hradu, nocleh je zajištěn v hradní noclehárně.

Hlavní vedoucí, americký pastor Ken Wilson, vystudoval teologii v Dallasu. Působil v týmu křesťanského psychologa a autora Larryho Crabba. Jeho biblická práce inspirovala Crabba při psaní knih Adamovo mlčení a Rozbité sny.

Do Česka jezdí K. Wilson více než 10 let. Několikrát vystoupil jako hlavní řečník na konferenci pro muže, pořádané Křesťanskou akademií mladých (KAM) a na konferecích pořadaných Asociací pro dialog křesťanství a psychologie (ADKP). V současnosti Ken působí jako hlavní pastor evangelikálního sboru Fellowship Bible Church v Conway v Arkansasu.

Poplatek za celý víkend činí 690 Kč. V poplatku je zahrnuta strava a ubytování. Pro získání dalších informací mohou zájemci využít kontaktní údaje na organizátory: Michal Stanislav, email: stanislav.michal@gmail.com. Registrovat se je možné přes online formulář. Kapacita semináře je omezena.

 

Autor: Lukáš Pokorný

Foto: Plakát akce, Tomáš Polívka

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář