Italská „zpívající jeptiška“ opouští svůj řád, chce se věnovat hudební kariéře

Řím – Italská řádová sestra Cristina Scucciaová, známá jako „zpívající jeptiška“, v neděli oznámila, že řád voršilek opouští. Čtyřiatřicetiletá Scucciaová, která před osmi lety svým výkonem ohromila porotu pěvecké soutěže The Voice (IT) a zvítězila v ní, se chce věnovat hudební kariéře. Napsala o tom agentura APA.

„Změny jsou důkazem vývoje, ale někdy v člověku vzbuzují obavy…. Myslím, že člověk musí být odvážný, aby poslechl své srdce,“ řekla Scucciaová v talkshow Verissimo na televizi Canale 5. Tato rodačka ze Sicílie do pořadu přišla v červeném kalhotovém kostýmu, s rozpuštěnými vlasy a piercingem v nose. Řekla, že si na živobytí vydělává jako číšnice ve Španělsku, kde pracuje na své hudební kariéře. Ujistila, že „sestra Cristina“, jak znělo její řádové jméno, v ní stále zůstává, stejně jako víra v boha. „Bylo to skoro 15 let náboženského života a byly to mé nejlepší roky,“ řekla Scucciaová.

Sestra Cristina oblečená v řeholním šatu a povzbuzovaná ostatními řádovými sestrami v roce 2014 udělala obrovský dojem na porotu soutěže The Voice, když zpívala píseň No One od Alicie Keys nebo Livin´ on a Prayer od kapely Bon Jovi. Video s jejím výkonem na youtube viděl podobný počet lidí jako vystoupení „ostřílených“ zpěváků, jako je Ricky Martin nebo Kylie Minogueové. V roce 2016 Cristina zpívala před dvoumilionovým publikem na Světových dnech mládeže v polském Krakově.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Autor: ČTK Datum: 21. listopadu 2022 Foto: screenshot YouTube – sestra Cristina

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář