Jak film o Ježíši boří bariéry a přivádí lidi k víře

Na mnoha místech světa je únor měsícem oslav lásky. Ať už se jedná o lásku mezi přáteli, rodinnými příslušníky nebo manželi, láska je mocná síla. Právě Ježíšova láska inspirovala tým z Jesus Film Project k cestě do oblasti Indie, odkud lidé dříve vyháněli křesťany. 

Podle Christian Today se tam tým chtěl podělit o Ježíšovu lásku rozdáváním jídla. Když podávali jídlo, jedna rodina – Hasanovi – přistoupila se slzami v očích.

SOUVISEJÍCÍEvangelizační film Ježíš byl přeložen už do 2100 jazyků. K víře přivedl 200 milionů lidí 

Řekli, že pět let vyháněli křesťany, bili je a nutili k odchodu. Přesto se tento tým křesťanů vrátil. Rodina byla v šoku. Nemohli uvěřit, že po tom všem se křesťané ještě vrátí do jejich regionu a projeví laskavost lidem, kteří je vyhnali.

Hasanovi pozvali křesťany k sobě domů. Jakmile tam tým dorazil, promítl rodině film JEŽÍŠ z roku 1979 v jejích rodném jazyce. Bůh jednal v jejich srdcích a Hasanovi se ještě ten den modlili, aby přijali Krista.

Tím tento příběh nekončí. Hasanovi využili svého vlivu mezi svými lidmi a pomohli promítat film na sedmi dalších místech, čímž vyvolali Boží hnutí v celé komunitě.

Tento příběh ukazuje mimořádnou moc Kristovy lásky. Jeho láska je tak silná, že se rozlévá i v nebezpečných situacích.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Daum: 4. března 2024 Foto: Jesus Project – Film JEŽÍŠ

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář