Jake Hamilton, Jana Zubajová a Michal Horák zahrají na Vyšehradě!

V Praze už posedmé proběhne křesťanský hudební festival Na Výšinách. Přichystaný je den plný koncertů, přednášek a dalšího programu. Vystoupí mimo jiné Jake Hamilton, Jana Zubajová a známý český písničkář Michal Horák. 

Na Výšinách je multižánrový open-air festival. Má za cíl propojovat lidi napříč denominacemi a nabídnout přátelské a srozumitelné prostředí i pro ty, kteří nikdy v žádné církvi nebyli. Tento rok proběhne festival dne 27. 5. 2023 na Vyšehradě.

Zahraničním hostem bude Jake Hamilton. Rockový zpěvák z Kalifornie, který je zároveň nadšeným evangelistou a aktivistou pro zdravé manželství a mužství. V České republice poprvé vystoupil v roce 2014 a tento rok se sem vrací, aby vystoupil právě na Vyšehradě.

SOUVISEJÍCÍDvě kulturní akce chystá pro letošní sezónu tým festivalu UNITED

Ze Slovenska přijede zahrát Jana Zubajová, která je známá z kapely Heartbeat nebo z projektu Godzone. Tento rok vydala album Fénix s jejími osobními písněmi. Písně vnímá jako modlitbu a svoje nejnovější album označuje za nejintimnější z její dosavadní tvorby. Některé z nich zahraje přímo na festivalu.

Pozvání přijal také český písničkář Michal Horák. Jeho úspěšné hity ze školního prostředí, jako například Netuším a Je to tak, mají na YouTube několik milionů shlédnutí. Michal vychází z katolického prostředí a na jeho víru se ho na festivalu zeptáme v rozhovoru. 

Z dalších interpretů vystoupí například český chválicí projekt Worship.ko nebo Marbles. Přednášet budou Tomáš Holub, Pavel Hošek a další. Pavel Raus promluví o odpočinku, což je letošním tématem festivalu. Stejně jako je sedmý den dnem odpočinku, tak i sedmý ročník festivalu bude odpočinkový a bude snad příležitostí pro účastníky načerpat. 

Celý festival funguje díky štědrosti malých dárců a sponzorů. Vstupné je tedy zdarma. 

Autor: Tisková zpráva Datum: 22. března 2023 Foto: TZ – Festival Na Výšinách

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář