John MacArthur si bere několikatýdenní volno způsobené zdravotními problémy 

Americký pastor John MacArthur si vezme několik týdnů volno poté, co podstoupil zákrok, při kterém mu byly vyčištěny ucpané cévy.

Je mu třiaosmdesát let a začátkem tohoto měsíce se mu udělalo špatně během kázání v církvi Grace Community Church.

SOUVISEJÍCÍJohn MacArthur / Pohledy na tisícileté království – PREMILENIALISMUS

Po této události kongregace sdělila věřícím, že pastor MacArthur „je v pořádku“ a potřebuje si pouze „odpočinout od náročného týdne,“ informuje portál Premier.

Církev však nyní vydala nové prohlášení, v němž sdělila, že pastor MacArthur podstoupil zákrok v nemocnici a v důsledku toho si vezme několik týdnů volna.

„Děkujeme vám za modlitby za pastora Johna v posledních dvou týdnech. Po týdnu testů lékaři zjistili, že je nutný zákrok, který pročistil ucpané cévy. Tento zákrok proběhl začátkem tohoto týdne a byl velmi úspěšný.“

„Náš pastor se doma zotavuje a daří se mu dobře. V příštích několika týdnech si vezme volno od kázání, aby si odpočinul a připravil se na Pastýřskou konferenci,“ cituje prohlášení britský zpravodajský portál. 

„Bůh vyslyšel naše modlitby a my k nim můžeme přidat poděkování, že situace, v jaké se nacházel, byla rozpoznána a vyřešena. Náš pastor se cítí lépe a je vděčný za možnost odpočinku v následujících týdnech.“

MacArthur patří mezi nejkonzervativnější americké evangelikály. Díky svému důrazu na výkladové kázání se těší oblibě v kalvinistickém proudu evangelikalismu. Je autorem několika teologických knih.  

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 17. ledna 2023 Foto: Wikimedia Commons – John MacArthur

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář