Joni Eareckson Tada děkuje Bohu za uzdravení z rakoviny

Los Angeles – Joni Eareckson Tada podruhé porazila rakovinu prsu.

Křesťanská autorka sdílela „zázračnou“ zprávu na Facebooku, kde v rukou držela nápis „Úplně čistá,“ uvádí Christian Today.

Tada, která se prostřednictvím své charity, věnuje zdravotně postiženým osobám po celém světě, byla diagnostikována rakovina prsu v listopadu minulého roku.

69 letá Američanka měla rakovinu i před osmi lety. Podstoupila tehdy léčbu a nakonec ji porazila, než se opět vrátila v loňském roce.

Po druhé diagnóze byl nádor odstraněn a letos podstoupila radioterapii, než se nakonec vrátila do práce na plný úvazek, navzdory tomu, že je „náchylnější k nachlazení“.

V té době přiznala, že je pro Krista ještě „potřebná“ a žije o něco déle kvůli milionům lidí se zdravotním postižením po celém světě, kteří Ježíše neznají.

Po obdržení pozitivní zprávy od svého onkologa nyní slaví, že nádor zmizel.

„Přísloví 25,25 říká: ‚Jako chladná voda pro člověka vyčerpaného žízní je dobrá zpráva z daleké země.‘ To dnes dokonale popisuje mou a Kenovou (manžel) situaci,“ napsala na Facebooku.

„Byli jsme připraveni vzít s radostí všechno z Boží ruky, i kdyby to bylo z té levé. Ale Pán byl laskavý a vyslyšel touhu našich srdcí,“ dodala.

Kromě založení organizace Joni a přátelé v roce 1979, Tada také sloužila jako vedoucí spolupracovnice pro osoby s postižením v Lausannském výboru pro světovou evangelizaci.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 16. července 2019  Foto: Facebook – Joni

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář