Kapela Way to go vydala videoklip k písni Mohl bych

Kapela Way to go vydala v polovině dubna další píseň ze svého debutové alba, které vyšlo v listopadu loňského roku.

„Skladba Mohl bych poukazuje na problém dnešní doby, kdy si lidé mnohdy neuvědomují, že mají být vděční za to, co mají a s tím by měli dále pracovat. Každý jsme svůj a to je na světě to krásné,” říká autor písně František Herz.

“Rozhodli jsme se píseň vydat jako lyrics video (nehrané video s textem písně, pozn. redakce), aby se mohli naši posluchači více zamyslet nad textem. A také chceme posluchačům více zpřístupnit naši tvorbu,” navazuje Dominik Levíček, jeden ze zpěváků kapely.

Skupina Way to go vznikla před 5 lety. Sestavu tvoří zpěvák a baskytarista Jožka Balada, zpěvák a kytarista František Herz a zpěvák Dominik Levíček. Na klávesové nástroje hraje Tomáš Majtán a bicí patří Pavlu Hrdinkovi.

V roce 2016 formace zvítězila ve slovenské talentové soutěži Gospeltalent, díky které vystupovali spolu s dalšími finalisty v rámci Gospeltalent tour po velkých slovenských městech a na festivalech Campfest a Lumen. Letos se mimo jiných akcí představí na festivalu UNITED ve Vsetíně. Debutové album Way to go je možné objednat na webových stránkách kapely.

Tisková zpráva, redakčně upraveno

Foto: Way to go

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář