Kdo si odnese letos ceny SIGNÁLY AWARDS 2022 ?

V úterý 13. 12. 2022 od 19.00 bude na obrazovkách TV Noe probíhat slavnostní vyhlášení veřejné ankety Signály Awards 2022, která má za cíl ocenit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství v digitálním prostoru. Vyhlašovatelem ankety je ekumenický web pro mládež signály.cz, který chce touto cestou ukázat příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace. 

Do letošního 3. ročníku dorazilo přes 250 nominací z celé České a Slovenské republiky. Z každé kategorie bylo vybráno 20 – 30 nominací, které splňovaly podmínky ankety. Následně bylo spuštěno hlasování pro širokou veřejnost. Do hlasovacího systému dorazilo celkem 8 783 hlasů. 

Udělovat ocenění se bude ve čtyřech kategoriích: instagram roku, video roku, podcast roku a křesťanský projekt roku. Sledovat celé dění můžete od 19.00 hodin prostřednictvím televize Noe, YouTube kanálu a Facebooku televize Noe. 

Slavnostním vyhlášením vás bude provázet moderátor Albín Augustín Balát a moderátorka Kateřina Sedláčková.
Hudební aranžmá pro tento projekt připravil hudební producent Deynyel.
Režisérem celého pořadu bude Pavel Strakoš z TV Noe. 

Výherci se mohou těšit na skleněné ceny, které pro ně vyrobila firma OnGlazz a také dárky, které do soutěže věnovala olomoucká společnost Kristýn Služebník. 

Srdečně vás všechny zveme ke sledování udílení cen. Kdo si odnese ocenění za nejpopulárnější křesťanské profily, projekty a podcasty? Dívejte se 13. 12. 2022 od 19 hodin na Tv Noe. 

Autor: TZ Signály Datum: 6. prosince 2022 Foto: Signály.cz

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář