Kniha Daniela Pastirčáka pomáhá lidem bez domova

Bratislava – Publicista a kazatel Daniel Pastirčák vydal knihu, která pomáhá lidem bez domova. Novou publikaci je možné si koupit jedině od prodejců organizace NOTA BENE, která spolupracuje s lidmi na okraji společnosti.

Andělé v době letního slunovratu navštěvují na krátkou chvíli Zemi, ale dvěma z nich, Gabrielovi a Azaelovi, se toto nové místo tak zalíbí, že se tu rozhodnou zůstat. Koupí této nové publikace je možné pomoci lidem na ulici přežít zimu.

„Jsem rád, že mohu svou knihu svěřit do rukou prodejcům NOTA BENE, a tak jim alespoň trochu pomoci zařadit se zpět do života. Člověka bez domova s ​​knihou spojuje zvláštní spřízněnost. I kniha i člověk bez domova je mezi lidmi cizí, potřebuje otevřít kolemjdoucímu své nitro a oslovit ho s nadějí, že se poznají, spřátelí a pomohou si,“ řekl ke své nové knize podle portálu Aktuality.sk Daniel Pastirčák.

Nejedná se o první knihu, kterou kazatel Církve bratrské z Bratislavy vydal ve spolupráci s NOTA BENE. První vyšla pod názvem Stařec a dítě. Kniha Azael a Gabriel se dá koupit za cenu 8 €.

Pastirčák vede sbor CB Kaplnka. Mezi pozvanými hosty byl i emeritní arcibiskup Róbert Bezák. Oba společně vedli duchovní zamyšlení v rámci populárního hudebního festivalu Pohoda.

Časopis Nota bene vychází od roku 2001 a dosud pomohl více než 5 000 lidem bez domova v 17 městech Slovenska.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 1. prosince 2019  Foto: Facebook – Daniel Pastirčák

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář